Barwy szczęścia: Kacper straci dziewictwo przez dziadka

W styczniowych odcinkach serialu Barwy szczęścia zobaczymy, że dziadek Kacpra (Bronisław Wrocławski) będzie chciał, żeby jego wnuk ( Jakub Sztachetka) wreszcie poszedł do łóżka z Madzią (Natalia Sierzputowska). Co takiego zrobi starszy pan, by zachęcić wnuka do tego by wreszcie przestał być prawiczkiem? Czy Kacper wreszcie będzie uprawiał seks w Barwach szczęścia?
Barwy szczęścia: Jakub Szamałek i Natalia Sierzputowska

Jerzy i Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) z Barw szczęścia postanowią na kilka dni wyjechać, zostawiając dom pod opieką Kacpra . Po cichu licząc na to, że chłopak zacznie dzięki temu nowy rozdział życia… A konkretnie: że przeżyje z Madzią swój „pierwszy raz”. Marczak na pożegnanie wręczy nawet wnukowi paczkę prezerwatyw:

– Po prostu… weź to, przyda ci się! I pamiętaj, że w tych sprawach najważniejsza jest czułość…

Czy Kacper tym razem wykorzysta okazję?

Przypomnijmy że Kacper Jabłonski z Barw  szczęścia to chłopak, który cierpi na zespół Aspergera.  Co to oznacza?   To zaburzenie, które może polegać m. in na tym, że chorzy mają problemy z komunikowaniem pozawerbalnym.

Nie potrafią na przykład  poprawnie zinterpretować gestów czy też wyrazu twarzy swojego rozmówcy, często nie rozumieją ironii, gier słownych, metafor czy nawet  rozbudowanych porównań.  Wolą proste komunikaty od zawiłych wywodów. Zupełnie jak serialowy Kacper!

Na Zespół Aspergera cierpi m.in. Dawid Woskanian, zwycięzca ostatniej edycji programu Top Model.

Po rozstaniu przed wakacjami  z Madzią, z którą miał przeżyć swój pierwszy raz, usłyszał od dziewczyny wiele gorzkich słów.  Bo  Kacper najzwyczajniej odmówił jej seksu.

ZOBACZ: Seks na wizji w Barwach szczęścia

Gdy zerwał z pierwszą prawdziwą dziewczyną, przyjaciele wyśmieli go bez litości i obrzucili obelgami. To tylko popchnęło Kacpra do desperackiego kroku. Chciał nawet [pełnić samobójstwo, żeby już więcej nie cierpieć! W ostatniej chwili zrezygnował  i nie rzucił się pod samochód.  A przecież  Madzia napisała mu wyraźnie w sms-ie, że go nienawidzi.


×
×