Barwy szczęścia: Pobyt w amerykańskim więzieniu to trauma dla Klary. Co się tam wydarzyło?

Pobyt w amerykańskim więzieniu pozostawi na Klarze (Olga Jankowska) z Barw szczęścia straszne piętno. Dlaczego dziewczyna nie będzie chciała opowiadać bliskim o tym, co tam się z nią działo?
Barwy szczęścia, Klara (Olga Jankowska) przeżyła piekło w areszcie. Co się tam wydarzyło?

W 2130 odcinku Barw szczęścia (emisja w środę 6 listopada 2019 w TVP2) Hubert (Marek Molak) przywiózł Klarę do domu Pyrków. Choć pozornie uszczęśliwiona powrotem do Polski i do ukochanej rodziny, Klara nie czuje się dobrze. Wspomnienia z aresztu w USA staną się dla niej życiowym koszmarem. Na pytanie babci Teresy (Jolanta Lothe) jak mijał jej czas w areszcie, Klara po prostu zamilkła.

Sprawdź: Barwy szczęścia (odc. 2146): Malwina dla kochanka zostawi rodzinę. Zemsta Przemka będzie bolesna

Prawdopodobnie prawda na ten temat jest zbyt dla niej bolesna. Przypomnijmy, Klara była aresztowana na lotnisku w USA , bo zarzucono jej szpiegostwo! Bezduszni amerykańscy agenci FBI wyrwali z jej ramion córkę Marysię (Antonina Niewiarowska). Potem czekała ją odsiadka w prymitywnych warunkach w amerykańskim areszcie. Klara nie mogła się kontaktować z ukochanymi bliskimi, a nawet z własnym adwokatem Sarneckim (Jacek Pluta). Rodzina musiała się postarać, żeby wyciągnąć ją z tego piekła, bo Klara została niesłusznie oskarżona.

Zobacz: Darek i Władek z „Barw szczęścia” podpadli władzom TVP. To koniec związku homoseksualistów?

Bliscy Pyrkowej nawet nie zdają sobie sprawy, jakim koszmarem jest więzienie w Ameryce, zwłaszcza dla aresztowanego obcokrajowca. O tym właśnie można się przekonać oglądając między innymi ostatni sezon znakomitego serialu Orange is the New Black.

W Barwach szczęścia oczywiście zabrakło scen więziennych, jednak z pewnością Olga kiedyś się otworzy i zacznie opowiadać, co działo się za kratami, jakie były jej stosunki ze współwięźniarkami i czy na przykład nie była molestowana: albo przez koleżanki z aresztu, albo przez strażników. Dlatego Kiedy dziadek Fryderyk i babcia Teresa rzucą jej niemal na powitanie:

Opowiadaj co takiego sensacyjnego się tam wydarzyło: Pewno materiał na nową książkę…

Barwy szczęścia, Klara (Olga Jankowska) przeżyła piekło w areszcie. Co się tam wydarzyło?

Barwy szczęścia, Klara (Olga Jankowska) przeżyła piekło w areszcie. Co się tam wydarzyło?

… Klara nie będzie tryskała entuzjazmem, by snuć barwne opowieści. Lecz kto wie, może swoją gehennę opisze w nowej książce.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2131): Klara i Hubert milionerami! Jak to możliwe? Wiemy, co przyniesie im fortunę


×
×