Barwy szczęścia (odc. 2122): Łukasz wychowa Paulinkę po śmierci Izy? Ucierpi na tym jego związek z Kasią

Będzie chciał wychowywać biologiczną córkę po śmierci jej matki, ale to nie spotka się z uznaniem partnerki. Czy mała Paulinka (Lena Jastrzębska) z Barw szczęścia ostatecznie rozwali związek Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki)?
Barwy szczęścia (odc. 2122): Łukasz wychowa Paulinkę po śmierci Izy? Ucierpi na tym jego związek z Kasią

Łukasz z Barw szczęścia już od jakiegoś czasu wie, że jest ojcem Paulinki. Nie wie tego jednak wciąż chora na raka mama dziewczynki, Iza (Agnieszka Warchulska). Dziecko urodziło się dzięki sztucznemu zapłodnieniu, a Sadowski jest anonimowym dawcą nasienia.

Zobacz: Ciężarna gwiazda “Barw szczęścia” pożegnała się z ekipą. Co stanie się z jej bohaterką?

Gdy cierpiąca na raka mózgu malarka trafi do szpitala i będzie w ciężkim stanie, Łukasz postanowi wyznać jej wszystko i złożyć pewną deklarację. Tę pełną emocji scenę zobaczymy w 2122. odcinku Barw szczęścia (emisja 25 października 2019 w TVP2).

– Nie chcę pani męczyć, ale powinna pani coś wiedzieć. Jestem biologicznym ojcem pani córki… – wyzna w końcu.

W finale Łukasz obieca malarce, że otoczy małą opieką. Ale ona nie będzie z tego zadowolona. Bo chciałaby najbardziej, żeby małą zajęła się bezdzietna para jej przyjaciół Bożena (Marieta Żukowska) i jej mąż Bruno (Lesław Żurek), a nie kompletnie jej obcy facet.

Mimo dramatyzmu sytuacji Kasia, żona Łukasza, poczuje się wręcz przez niego zdradzona. Mąż podjął tak ważną decyzję bez konsultacji z nią!

Zobacz: Dramatyczny poród Julity w „Barwach szczęścia”. Córka Sałatków urodzi się chora?

– Jak mogłeś zrobić coś takiego?! – wykrzyczy Kaśka.
– Rozmawialiśmy i radziłaś mi kierować się sercem…- powie jej Łukasz.
– Radziłam rozmowę, a ty zadeklarowałeś chęć wychowywania Paulinki nie pytając mnie o zdanie!

To wszystko sprawi, że między małżonkami dojdzie do potwornej kłótni.

– Nie mogę cofnąć słowa danego kobiecie, która być może umrze! Jeśli nie akceptujesz mojej decyzji, to wychowam Paulinkę sam!
– Ochłoń, człowieku, bo gadasz coraz większe bzdury!

Czy mała Paulinka rozdzieli zgodnych do tej pory Kasię i Łukasza? O tym dowiemy się z listopadowych odcinków Barw szczęścia.

Zobacz: Gwiazda „Barw szczęścia” poroniła: „To było piekło”. Teraz zdecydowała się szczerze podzielić traumatycznymi przeżyciami


×
×