Barwy szczęścia (odc.2092): Ksiądz Tadeusz porzuci kapłaństwo i ułoży sobie życie z kobietą! Wiemy, kim będzie jego wybranka

Po śmierci Moniczki (Natalia Żyłowska) Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) z Barw szczęścia zrzuci sutannę. Po odejściu z kapłaństwa, Tadeusz będzie musiał zorganizować sobie życie od nowa. Były ksiądz szybko znajdzie nową pracę i nową miłość!
Barwy szczęścia (odc.2092): Ksiądz Tadeusz porzuci kapłaństwo i ułoży sobie życie z kobietą!

Zmiany w życiu Tadeusza będziemy obserwować od 2092. odcinka Barw szczęścia (emisja we wtorek 17.09.2019). Tadeusz pójdzie do restauracji Feel Good, gdzie dowie się od Radka (Filip Kosior), że ten otwiera drugi lokal. I potrzebuje zaufanych ludzi. Tadeusz zobaczy w tym swoją drugą szansę!

Zobacz: Barwy szczęścia. Dlaczego córka Walawskich umrze? Do jej śmierci przyczyni się jeden drobiazg

– A może potrzebujecie pomocnika? Mogę pomagać w kuchni, dbać o zamówienia, mam prawo jazdy i chyba umiem rozmawiać z ludźmi- zareklamuje się.

Radek nie będzie miał wątpliwości, że Tadeusz nadaje się świetnie do pracy w knajpie i bez wahania zatrudni byłego duchownego W tym samym czasie pracy będzie szukała także Renata (Anna Mrozowska). Dziewczyna dopiero co wyszła z więzienia i trudno jej się zatrudnić gdziekolwiek, bo wszędzie jej pobyt za kratkami wzbudza strach i nieufność.

Zobacz: Kacper z “Barw szczęścia” przejdzie metamorfozę! Po tym nieśmiałym młodzieńcu nie ma już ani śladu

– Narobiłam dużo złego, ale chcę się zrehabilitować – powie Morawskiemu w 2092. odcinku Barw szczęścia. Radek nie będzie się wahać i także da pracę ślicznej , inteligentnej dziewczynie, która dokonała w swoim życiu wielu złych wyborów.

Jak się okaże, Tadeusz i Renata przypadną sobie do gustu i będzie im się świetnie pracowało oraz rozmawiało. Śliczna dziewczyna będzie zajmowała coraz częściej myśli Tadeusza. W końcu się w niej zakocha. Nic dziwnego: jest miłym, młodym, uczciwym i przystojnym mężczyzną, który może podobać się kobietom. Także Renacie. Czy dzięki byłej więźniarce Tadeusz ostatecznie rzuci sutannę , zapomni o traumie i pomyśli o założeniu prawdziwej rodziny To całkiem prawdopodobne. Tadeusz z Barw szczęścia nie jest bowiem chwiejnym, niepoważnym człowiekiem. Oby jego związek z Renatą okazał się szczęśliwy i by dziewczyna nie wykorzystała jego dobrego serca.

Zobacz: Śmiertelna choroba w “Barwach szczęścia”. Jedna z gwiazd już niedługo pożegna się z serialem


×
×