Barwy szczęścia (odc. 2093): Co się wydarzy? Tadeusz Nawrot postanawia zrzucić sutannę

Barwy szczęścia odcinek 2093 (emisja już w poniedziałek 16.09.2019 o godzinie 20:10 na antenie TVP2). Opis i streszczenie odcinka. 
Barwy szczęścia - co wydarzy się w nowych odcinkach?

Co się wydarzy w 2093 odcinku Barw szczęścia?

Do zmiany decyzji nie przekonują Tadeusza ani wierni, ani nawet ksiądz dziekan. Nawrot postanawia zrzucić sutannę. Bożena i Bruno wybierają się na aukcję charytatywną obrazów Izy Małek. Na miejscu okazuje się, że pomylili terminy i malarka zaprasza ich do siebie na herbatę. Na Stańskich robi wrażenie więź kobiety z jej córeczką…

Zobacz: Piotr Jankowski żegna się z rolą w “Barwach szczęścia” w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: “Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka”

Okazuje się, że kłopoty zdrowotne Iwony wynikają z tego, że na Ukrainie pracowała ponad swoje siły. Niestety Pyrka nie może wracać do zdrowia w rodzinnym domu z powodu chorującego na grypę Stasia. Marek z radością przyjmuje dziewczynę pod swój dach i opiekę. Aldona i Basia proszą dyrektor Kujawiak o łaskawsze traktowanie Aleksa i Johna, którzy po wypadku wrócili już do szkoły. Tego samego dnia nauczycielka zjawia się w Zdrówku i zaczyna bezpardonowo flirtować z Borysem.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2103): Klara oskarżona o szpiegostwo! Hubert wyciągnie ją z aresztu?


×
×