Barwy szczęścia (odc. 2096): Co się wydarzy? Chora psychicznie Teresa zamieszka z Julitą i Józkiem

Barwy szczęścia odcinek 2096 (emisja już w czwartek 19.09.2019 o godzinie 20:10 na antenie TVP2). Opis i streszczenie odcinka. 
Barwy szczęścia - co wydarzy się w nowych odcinkach?

Co się wydarzy w 2096 odcinku Barw szczęścia?

Okazuje się, że Klara bez problemu może skrócić stypendium. Na jej miejsce od razu szykuje się Kniewski. Gawron nie pojawia się na nagraniu kolejnego odcinka talent show. Mariola, Hubert i Żabcia odkrywają, że Rysiek nie jest w stanie wyjść z domu. Kłos ma też inny problem – Tomek domaga się od niej pieniędzy na leczenie i szantażuje ją, że jeśli nie dostanie pół miliona złotych, upubliczni nagranie, jak uprawiają seks.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2103): Klara oskarżona o szpiegostwo! Hubert wyciągnie ją z aresztu?

Lekarz uświadamia Julicie, że jej matka po wyjściu ze szpitala nie powinna mieszkać sama. Józek zgadza się, żeby teściowa zamieszkała z nimi. Młodzi muszą w końcu powiedzieć ojcu Sałatki o schizofrenii Urszuli. Franek może wreszcie włączyć się w prowadzenie Feel Good. Radek przedstawia mu Renatę, którą chce zatrudnić w lokalu. Morawski nie ukrywa przed wspólnikiem przestępczej przeszłości dziewczyny. Gdy nowe miejsce odwiedza Regina, Falkowski deklaruje, że chciałby z nią zamieszkać.

Zobacz: Śmiertelna choroba w “Barwach szczęścia”. Jedna z gwiazd już niedługo pożegna się z serialem


×
×