Barwy szczęścia (odc. 2097): Co się wydarzy? Agata i Hubert wyrzucają Patryka z domu

Barwy szczęścia odcinek 2097 (emisja już w piątek 20.09.2019 o godzinie 20:10 na antenie TVP2). Opis i streszczenie odcinka. 
Barwy szczęścia - co wydarzy się w nowych odcinkach?

Co się wydarzy w 2097 odcinku Barw szczęścia?

Agatę odwiedza Miriam, pilotka i znajoma Szumana, i pokazuje jej stworzoną przez Pawła aplikację dla niepełnosprawnych. Zarobione na start-upie pieniądze Piasecki przekazuje dawnej dziewczynie jako pierwszą ratę długu, za pieniądze, które utopiła w produkcji filmu. Gawron znowu nie dociera na nagranie, a Żabcia oskarża Justina i Patryka, że dostarczają Ryśkowi narkotyki. Zszokowana Mariola zrywa z Kanadyjczykiem, a Agata i Hubert wyrzucają Patryka z domu.

Zobacz: Piotr Jankowski żegna się z rolą w “Barwach szczęścia” w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: “Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka”

Tomek nie przestaje szantażować byłej partnerki i przymierza się do przekazania mediom pikantnego nagrania z panią producent. Władek wpada na trop kolejnej afery z udziałem Bednarka – odkrywa, że dziekan promuje pracę, która jest plagiatem. Iza i Bożena zaprzyjaźniają się. Małek nieoczekiwanie trafia do szpitala i prosi Stańską, by odebrała jej córkę z przedszkola. W hotelu Paulinka szuka kontaktu z Sadowskim.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2103): Klara oskarżona o szpiegostwo! Hubert wyciągnie ją z aresztu?


×
×