Barwy szczęścia (odc. 2099): Władek i Darek wyjadą za granicę w poszukiwaniu pracy? Kariera Cieślaka legnie w gruzach

Władek (Przemek Stippa) straci prace na uczelni, ale to nie koniec problemów sympatycznego naukowca. Niestety także jego partner Darek (Andrzej Niemyt) wpadnie w potężne problemy finansowe. Czy panowie z Barw szczęścia zostaną razem, gdy widmo biedy zajrzy im do oczu?
Barwy szczęścia (odc. 2099): Władek i Darek wyjadą za granicę w poszukiwaniu pracy? Kariera Cieślaka legnie w gruzach

Do tej pory byli zamożni, a teraz nie będzie ich stać nawet na podstawowe produkty? To możliwe. Niebawem w Barwach szczęścia okaże się że Władek w wyniku intrygi nieprzychylnego mu szefa stracił pracę. Cieślak został zwolniony z pracy przez dziekana Bednarka (Wojciech Skibiński). Dziekan to plagiator, a kiedy Władek go demaskuje, ten zwalnia go z uczelni. Mężczyzna jednak nie zamierza się poddawać i chce walczyć w sądzie, ale póki co nie będzie miał zatrudnienia.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2103): Klara oskarżona o szpiegostwo! Hubert wyciągnie ją z aresztu?

Darkowi również nie jest do śmiechu. Choć gra w popularnym klubie sportowym Spartanie i cieszy się wielkim prestiżem, w 2099. odcinku serialu Barwy szczęścia (emisja  we wtorek 24.09.2019 w TVP2) okaże się, że również Darek będzie miał kłopoty z pieniędzmi. Jego klub zacznie spóźniać się wypłatą. Gdy zaniepokojony Darek zacznie badać sprawę okaże się, że klub nie ma pieniędzy i stoi na krawędzi bankructwa!

Z tego powodu partnerom nie będzie do śmiechu. Oczywiście wierzą mocno, że szybko wyjdą z opresji… ale wcale tak nie musi być! Wspólne kłopoty mogą ich wzmocnić, ale równie dobrze – zachwiać ich relacją. Jak otoczą się ich dalsze losy, to okaże się już w październikowych odcinkach Barw szczęścia.

Zobacz: Barwy szczęścia. Ostatnia wola Izy. Matka Paulinki na łożu śmierci znajdzie jej nową rodzinę

Oby sympatyczni geje nie zostali zmuszeni do emigracji za pracą! To możliwe, ponieważ ostatnio Przemysław Stippa był zajęty pracą przy innym projekcie. Ten aktor, grający na w Teatrze Narodowym, dostał rolę Hamleta w spektaklu Teatru Telewizji. Przedstawienie będzie można obejrzeć w poniedziałek 28 października w TVP1. Obsada tego spektaklu jest imponująca. Zobaczymy w nim: Piotra Cyrwusa (Klaudiusz), Marię Pakulnis (Gertruda), Artura Żmijewskiego (Poloniusz), Grzegorza Małeckiego ( Horacjo), Jana Englerta (Duch ojca), Daniela Olbrychskiego i Magdalenę Zawadzką jako aktorów oraz Mariana i Bartosza Opaniów jako grabarzy.

Zobacz: Piotr Jankowski żegna się z rolą w “Barwach szczęścia” w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: “Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka”


×
×