Barwy szczęścia (odc. 2103): Klara oskarżona o szpiegostwo! Hubert wyciągnie ją z aresztu?

W premierowych odcinkach Barw szczęścia Hubert (Marek Molak) odkryje w końcu, dlaczego jego żonę Klarę (Olga Jankowska) zatrzymano na lotnisku, gdy wylatywała ze Stanów do Polski. Co się stało?
Barwy szczęścia - Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)

W 2103 odcinku Barw szczęścia (emisja w poniedziałek 30.09.2019) Pyrka przeżyje ogromny szok, bo oskarżenia amerykańskich władz okażą się bardzo poważne. By wyrwać Klarę z amerykańskiego aresztu trzeba będzie niemałych wysiłków i ogromnych pieniędzy, których Pyrka oczywiście nie ma. Ale musi zdobyć, by opłacić prawnika.

Zobacz: Piotr Jankowski żegna się z rolą w “Barwach szczęścia” w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: “Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka”

Żona Pyrki dostała stypendium literackie na prestiżowej uczelni w Chicago. Wyjechali całą rodziną w jednym z odcinków, który widzowie zobaczyli w styczniu 2019 roku. Hubert jednak wrócił do Polski bo jego podopieczny Gawron (Sebastian Stankiewicz) miał poważne problemy z kariera, a Klara miała przyjechać do Polski. Niestety, okazało się, że została aresztowana, a ich córeczka Marysia (Joanna Śnieżyńska) została pod opieką pracowników polskiej ambasady.

Teraz jednak dopiero okaże się, o co została oskarżona Klara. Sprawa wygląda niepokojąco poważnie.

– Nie wierzę… po prostu nie wierzę! Klara została oskarżona o szpiegostwo! – wykrzyczy zdenerwowany Hubert.
A gdy zobaczy rachunek, który po kilku dniach wystawi mu adwokat z Ameryki – mecenas Sarnecki – naprawdę się załamie.
– Skąd ja niby miałbym wziąć tyle kasy?! On na dzień dobry chce dziesięć patyków! I jeszcze uprzedził, że to tylko na start, bo każda godzina jego pracy kosztuje! – zdenerwuje się Pyrka.

Zobacz: Śmiertelna choroba w “Barwach szczęścia”. Jedna z gwiazd już niedługo pożegna się z serialem

Czy znajdzie się ktoś, kto mu pomoże w tych kłopotach? Na pewno tak. Ale kryzys małżeński ostatecznie nie pozostanie bez echa. Prawdopodobnie w nowych odcinkach Barw szczęścia Pyrkowie podejmą decyzję o rozwodzie. A na pewno oboje się od siebie oddalą. Poza tym u boku Huberta będzie trwała wiernie jego przyjaciółka Mariolka (Agnieszka Mrozińska). Coś jest więc na rzeczy.

Zobacz: Marek Molak został ojcem! Zdradził płeć i imię dziecka


×
×