×

Barwy szczęścia: Ostatnia wola Izy. Matka Paulinki na łożu śmierci znajdzie jej nową rodzinę

Iza Małek (Agnieszka Warchulska) z Barw szczęścia, ciepiąca na guza mózgu będzie czuła się coraz gorzej. Gdy ból będzie już nie do wytrzymania, poprosi Bożenę (Marieta Żukowska), by zajęła się jej ukochaną córką Paulinką. Co na to ojciec dziewczynki?

W 2113 odcinku Braw szczęścia (emisja 14.10.2019 w TVP2) stan Izy nagle się pogorszy. Cierpiąca malarka będzie zwijała się z bólu szalała i bardzo przezywała swój stan. Głównie dlatego, że jest na świecie sama i wie, że będzie musiała zostawić swa małą córeczkę. Jednak do ostatnich chwil postara się ukryć przed Paulinką swój stan. Będzie nawet wmawiała małej, że zawsze z nią będzie.

Zobacz: Piotr Jankowski żegna się z rolą w “Barwach szczęścia” w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: “Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka”

Iza Małek na łożu śmierci. Kto zaopiekuje się jej córką?

Najgorsze jest to, że Iza zrezygnuje z konwencjonalnego leczenia na rzecz konsultacji u szamana Abaja (Kajetan Wolniewicz). Ten będzie wmawiał śmiertelnie chorej kobiecie, że ból, jaki odczuwa, to tylko oznaka powrotu jej organizmu do zdrowia. Iza oczywiście nie przyzna się Bożenie, że nie skontaktowała się z polecanym przez nią onkologiem, tylko korzysta z usług szarlatana.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2103): Klara oskarżona o szpiegostwo! Hubert wyciągnie ją z aresztu?

Kiedy jednak ból nie da jej normalnie funkcjonować, Iza znajdzie się w szpitalu na łożu śmierci poprosi Bożenę, żeby adoptowała jej córeczkę. Przed Izą bowiem ciężka operacja mózgu. Łukasz (Michał Rolnicki) z Barw szczęścia, w pierwszej chwili tej prośbie przyklaśnie.

W końcu Bożena tak bardzo marzy o własnym dziecku i z pewnością świetnie zajęłaby się potrzebującą czułości Paulinka. Potem jednak najdzie go refleksja, że przecież dziewczynka jest jego córką i to on powinien się nią zając.

Barwy szczęścia, Iza (Agata Warchulska) umiera. Kto zaopiekuje się Paulinką?

Barwy szczęścia, Iza (Agata Warchulska) umiera. Kto zaopiekuje się Paulinką?

Kłopot w tym, że Iza wciąż nie wie, że jest on biologicznym ojcem Paulinki. Czy w tej sytuacji powinien przekazać tę wiadomość śmiertelnie chorej kobiecie? Ostatecznie poinformuje o tym Izę w 2216 odcinku Barw szczęścia (emisja 17.10.2019 w TVP2), bo już nie będzie chciał być nieobecny w życiu swojej córeczki, która tak bardzo potrzebuje jego miłości.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2097) Co się wydarzy? Agata i Hubert wyrzucą Patrycja z domu

Może Cię zainteresować