Barwy szczęścia (odc. 2117): Oliwka i Kajtek gwiazdami reality show! Justin wróży im wielką karierę

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) może zostać gwiazdą reality show! Towarzyszyć jej będzie Kajtek (Jakub Dmochowski)! To będzie program z klasą czy wulgarne i wyuzdane show?
Barwy szczęścia (odc. 2117): Oliwka i Kajtek gwiazdami reality show! Justin wróży im wielką karierę

W Barwach szczęścia Justin (Jasper Sołtysiewicz) i Patryk (Konrad Skolimowski) na poważnie wezmą się do pracy nad nowym programem. Obaj zrobią wszystko, by wymyślone przez nich reality show trafiło jak najszybciej do produkcji. Ale gdy podpiszą umowę z Umińską (Monika Dryl), zmienią nagle zdanie i postanowią nawiązać współpracę z Mariolą (Agnieszka Mrozińska).
A dziennikarka od razu pokaże różki i wskaże młodzieńcom miejsce w szeregu.

Zobacz: Piotr Jankowski żegna się z rolą w “Barwach szczęścia” w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: “Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka”

Mam gdzieś wasze „nowe okoliczności”! Zaangażowałam się w ten projekt… Zaczęłam walkę o prime time w jesiennej ramówce!

Kilka dni później Justin zacznie za to szukać chętnych na występ przed kamerami i uzna, że najlepsi kandydaci to… Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) z Kajtkiem (Jakub Dmochowski)! Jednak synowi Władka pomysł kolegi niezbyt się spodoba. Czyżby przeczuwał, że może być to program wyjątkowo nieprzyzwoity?

Chcesz, żebym wystąpił w twoim reality show? Zwariowałeś? I to jeszcze w takim?!(…) To kompletne dno!

Justin postanowi się nie poddawać.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2103): Klara oskarżona o szpiegostwo! Hubert wyciągnie ją z aresztu?

Doskonale sprawdzisz się na ekranie i stawiam na ciebie! Jestem ci to winien… Zarobisz sporą kasę, a poza tym… kto wie, czy nie wpadniesz w oko komuś z telewizji?(…) Wiem, że byłbyś świetny! A drugi raz taka okazja może ci się nie trafić…

Czy chłopak przekona Kajtka, by zmienił zdanie? Czy przez to bardziej zbliży się, czy oddali od Oliwki? Odpowiedź poznamy już w 2117. odcinku Barw szczęścia (emisja 18 października 2019 w TVP2)

Zobacz: Najpierw Piotr Jankowski, teraz ona! Kolejna gwiazda odchodzi z „Barw szczęścia”. Znamy powód!


×
×