Barwy szczęścia (odc. 2130): Paulinka uratuje mamę przed śmiercią? Dzięki niej Iza wygrała walkę z rakiem

Mała Paulina (Lena Jastrzębska), córka chorej na raka Izy Małek (Agnieszka Warchulska) z Barw szczęścia, weźmie udział w dziecięcym talent show i zachwyci jurorów. Zrobi to, by jej mama wyzdrowiała i wreszcie wróciła z nią do domu. Czy to płynące wprost z serca życzenie dziewczynki się spełni?
Barwy szczęścia - Paulinka (Lena Jastrzębska)

W Barwach szczęścia Iza czuje się bardzo źle, dlatego znalazła się w szpitalu. Niestety Paulinka była przy niej, gdy Małek zaczęła odczuwać ogromne bóle. Dziewczynka jest przerażona stanem ukochanej mamy, która w chwilach przytomności pocieszą ja jak może niestety, na razie guz Izy nie rokuje najlepiej. Lekarze będą się dwoić i troić. Izę na pewno czeka operacja mózgu i dalsze leczenie…

Zobacz: Barwy szczęścia. Łukasz wychowa Paulinkę po śmierci Izy? Ucierpi na tym jego związek z Kasią

Nie należy jednak zapominać o tym, że Paulinka, która jest uzdolniona muzycznie, od dawna ma zaplanowany udział w dziecięcym talent show. Jednak w tej dramatycznej sytuacji dziewczynka uzna telewizyjny występ za stratę czasu. Nic dziwnego – chce po prostu jak najdłużej być w szpitalu u mamy. Chyba czuje, że z Izą jest bardzo niedobrze.

Tuż przed nagraniem, w 2130 odcinku Barw szczęścia (emisja w czwartek 7 listopada 2019 w TVP2) córeczka odwiedzi mamę cierpiącą w szpitalu i obieca jej:

 Zaśpiewam dla ciebie… Tylko dla ciebie – bo Izie uda się przekonać córkę, mimo jej protestów, by pojechała do telewizji pod opieką Stańskich (Marieta Żukowska, Lesław Żurek).

Zobacz: Awantura w „Barwach szczęścia”. Bożena nie pozwoli Łukaszowi wychować własnej córki?

Kiedy przyjdzie pora na występ, dziewczynka wyzna przed kamerą, że będzie śpiewać dla mamy.

Chcę, żeby wyzdrowiała i wróciła do domu – doda, rozczulając jurorów.

Chwilę później prowadząc program  w tej roi znany z Randki w ciemno oraz z serialu Ranczo Jacek Kawalec) ogłosi, że to do niej wędruje główna nagroda The Young Voice. Szacowne jury składające się z popularnych wokalistek – Ewy Jach i Izabeli Trojanowskiej oraz rapera Libera (czyli Marcin Piotrowski) będzie zachwycone występem dziewczynki. A niebawem dowie się też, że jej mama wyzdrowieje!

Zobacz: Dramatyczny poród Julity w „Barwach szczęścia”. Córka Sałatków urodzi się chora?


×
×