Barwy szczęścia (odc. 2131): Klara i Hubert milionerami! Jak to możliwe? Wiemy, co przyniesie im fortunę

Klara (Olga Jankowska) z serialu Barwy szczęścia uwolniona z amerykańskiego więzienia wróci do Polski. Sam pobyt w areszcie pozostanie dla niej traumą, być może do końca życia. Tym cięższą do zniesienia, że Pyrkowa została aresztowana niesłusznie... Co dalej wydarzy się w życiu serialowej Klary?
Barwy szczęścia, Hubert (Marek Molak), Klara (Olga Jankowska)

Całkiem możliwe, że aresztowanej niedawno żonie Huberta (Marek Molak) uda się wywalczyć odszkodowanie za piekło, które przeżyła. W 2131 odcinku Barw szczęścia (emisja w czwartek 7 listopada 2019 w TVP2) Klara i Hubert będą mieli szansę wzbogacić się o grube miliony dolarów. Jak to możliwe? Do takiego działania będzie namawiała Klarę mecenas Sylwia Paszkowska (Olga Bończyk).

Zobacz: Darek i Władek z „Barw szczęścia” podpadli władzom TVP. To koniec związku homoseksualistów?

Została pani aresztowana za przestępstwo, którego pani nie popełniła. W grę wchodzą duże pieniądze. Mam doświadczenie w takich sprawach. Proszę spytać męża… Ostatnio wywalczyłam klientowi dwa miliony złotych – w Polsce. Proszę tylko pomyśleć, jakie sumy wchodzą w grę w Stanach! -będzie argumentowała mecenas Paszkowska.

Barwy szczęścia, Sylwia Paszkowska (Olga Bończyk)

Barwy szczęścia, Sylwia Paszkowska (Olga Bończyk)

Oczywiście pokusa będzie ogromna, bo Pyrkowie spłukali się ze wszystkiego szukając możliwości na wypuszczenie Klary z aresztu. Czy jednak małżonkowie będą chcieli wyruszyć na wojnę z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości? Zapewne batalia byłaby długa, ale też kosztowna. Mimo wszystko szanse na to, że Pyrkowie wygraliby i zdobyli tym samym ogromną rekompensatę, są ogromne.

Zobacz też: Barwy szczęścia (odc. 2136): Czy Regina zrozumie, że Remek to nie partia dla niej? Franek oszaleje z zazdrości!

Czy właśnie tą roszczeniową drogą pójdzie Klara? Choć wszyscy będą ja namawiali na wytoczenie procesu władzom USA, Klara nie będzie do tego zbyt skora. Wręcz przeciwnie, bo oświadczy bliskim że chce zapomnieć o traumie jaką przeżyła w więzieniu. Ale całkiem możliwe, że wykorzysta ją twórczo i przepracuje przenosząc swe doświadczenia na papier, do czego będzie ja namawiał pisarz Kniewski (Michał Witkowski). Może też być tak, że bohaterka ostatecznie zmieni zdanie widząc stan finansów rodzinnych. Hubert stracił wszystkie oszczędności i zadłużył się u wielu znajomych. Zrobił to, by opłacić adwokata i wydobyć jak najszybciej ukochaną z upiornego aresztu.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1469): Kinga i Piotrek będą mieli piąte dziecko! Zduńska znów jest w ciąży?

Barwy szczęścia, Hubert (Marek Molak) z córką

Barwy szczęścia, Hubert (Marek Molak) z córką


×
×