Barwy szczęścia (odc. 2132): Wydarzy się cud! Iza Małek pokona śmiertelną chorobę

Cudem można nazwać to, co wydarzy się w 2132 odcinku serialu Barwy szczęścia (emisja w piątek 8 listopada 2019 w TVP2). Lekarz onkolog poinformuje Izę Małek (Agnieszka Warchulska), cierpiącą na chłoniaka, że po operacji nowotwór całkowicie zniknął i jest zdrowa. Kobieta odetchnie z ulgą, bo teraz nie będzie musiała martwić się o to, co stanie się z jej małą córeczką Paulinką (Lena Jastrzębska).
Barwy szczęścia (odc. 2132): Wydarzy się cud! Iza Małek pokona śmiertelną chorobę

Rokowania w przypadku Izy były fatalne: lekarze nie dawali jej szans na wyzdrowienie. Dlatego w serialu Barwy szczęścia Małek skorzystała z usług znachora (Kajetan Wolniewicz), przez którego omal nie umarła.

Zobacz: Paulinka uratuje mamę przed śmiercią? Dzięki niej Iza wygra walkę z rakiem

A jednak stał się cud i malarka usłyszy od lekarza prowadzącego, że pokonała strasznego raka! Lekarz zapewni ją, że chłoniak w jej organizmie został zwalczony:

Nie ma go już, ani w tkankach w pani mózgu, ani w żadnym innym miejscu – usłyszy Iza i ta wiadomość.

Zobacz: Awantura w „Barwach szczęścia”. Bożena nie pozwoli Łukaszowi wychować własnej córki?

Mimo osłabienia doda jej prawdziwych skrzydeł. Tym bardziej, że medyk oceni szanse na jej absolutne wyzdrowienie aż na 90 procent! Teraz Iza już nie będzie musiała martwić się, co stanie się z jej córeczką po jej śmierci. Iza chciała, żeby małą zajęła się Bożena (Marieta Żukowska), która po latach starania się o dziecko okazała się bezpłodna, ale nie chciała poddawać się procedurze in vitro.

Jak się okazało, dziewczynkę chciał też przygarnąć Łukasz ( Michał Rolnicki), który okazał się biologicznym ojcem dziewczynki. Przed laty bowiem Iza Malek skorzystała z usług kliniki leczenia niepłodności, gdzie swój materiał genetyczny zdeponował Łukasz.

Zobacz: Barwy szczęścia. Łukasz wychowa Paulinkę po śmierci Izy? Ucierpi na tym jego związek z Kasią

I teraz mężczyzna będzie się zamartwiał. Zacznie się zastanawiać, czy dobrze zrobił, mówiąc Izie, że jest ojcem Paulinki. I czy powinien mówić dziewczynce, że jest jej tatą. Kiedy Iza konała, on zajmował się dziewczynką i bardzo ją pokochał… Czy teraz Małek pozwoli mu na kontakty z córką?


×
×