Barwy szczęścia (odc. 2139): Pierwszy seks księdza Tadeusza! Były kapłan zakocha się po uszy

Szybko zapomni, że kiedyś był księdzem... Były już kapłan Tadeusz (Jakub Mróz) z Barw szczęścia oszaleje z miłości dla kobiety z mroczną przeszłością. Czy jest gotowy na pierwszy seks w swoim życiu?
Barwy szczęścia, Tadeusz (Jakub Mróz)

Tadeusz z Barw szczęścia zrzucił sutannę po katastrofie busika, w którym zginęła córka Piotra Walawskiego (Piotr Jankowski). Oskarżał się o tę śmierć, stracił wiarę i zrezygnował z kapłaństwa. By móc jakoś egzystować, zatrudnił się bistro Feel Good, gdzie pracuje jako kelner. Ta praca zmieniła wszystko w życiu byłego księdza. Tadeusz poznał bowiem niezwykle atrakcyjną kelnerkę Renatę (Anna Mrozowska).

Czytaj: Jacek Rozenek wraca na plan „Barw szczęścia”, ale bez Joanny Moro! Zosia zniknie z serialu?

Dziewczyna ma nieciekawą przeszłość, także kryminalną, ale dla Tadeusza liczy się tylko jej urok i seksapil. Chce ją zdobyć za wszelką cenę. Posunie się nawet do tego, że sam odejdzie z bistro, bo w lokalu zapowiadane są redukcje personelu. Podejmie się pracy fizycznej w na budowie. A czy dziewczyna będzie mu za to poświęcenie wdzięczna? Ależ skąd! W 2139 odcinku Barw szczęścia (emisja we wtorek 19.11.2019 na antenie TVP2) wręcz nakrzyczy na mężczyznę, że jak szczur opuszcza tonący okręt!

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2146) Bożena i Bruno adoptują noworodka? Amelia znajdzie im dziecko

Tadeusz będzie się tłumaczył, że robi to dla dobra innych. Wtedy Renata wyzna, że bardzo go lubi i że muszą zrobić wszystko, by uratować knajpkę. Wymyśli na przykład zakaz używania urządzeń elektronicznych w lokalu. Tadeusz podchwyci ten pomysł. Stwierdzi ze koleżanka ma znakomity zmysł handlowy i po raz pierwszy spojrzy jak na kobietę.

Zobacz: Katarzyna Glinka w drugiej ciąży! Jej postać też zniknie z „Barw szczęścia”?

Ostatecznie Tadeusz nie odejdzie z Feel Good i coraz częściej będzie spoglądał na piękna Renatę. Czy ta para się zejdzie? To całkiem prawdopodobne. Ale mogą być z tego problemy. Przecież Tadeusz dopiero co zrzucił sutannę i prawdopodobnie nigdy nie obcował z kobietą. Czy okaże się zręcznym kochankiem? O tym przekonamy się dopiero za jakiś czas, ale z pewnością tej parze warto kibicować.


×
×