×

Barwy szczęścia (odc. 2146): Bożena i Bruno adoptują noworodka? Amelia znajdzie im dziecko!

Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) z Barw szczęścia od dawna marzą o dziecku, choć własnego mieć nie mogą. Chwytają się różnych pomysłów. Ale ten, który wyjawi im Amelia (Stanisława Celińska) okaże się naprawdę rewolucyjny. Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach.

Bożena, choć piękna i bogata nie czuje się szczęśliwa w życiu prywatnym. By poczuć się spełniona, pragnie dziecka. Tego jednak razem z mężem Brunem w Barwach szczęścia mieć nie mogą. Para przez jakiś czas myślała o procedurze in vitro: chcieli skorzystać z nasienia obcego dawcy, tak jak swego czasu zrobiła to Kaśka (Katarzyna Glinka). W końcu jednak los zesłał im chorą na raka Izę Małek (Agnieszka Warchulska), mamę ślicznej i zdolnej Paulinki (Lena Jastrzębska).

Barwy szczęścia – Paulinka (Lena Jastrzębska), Bożena (Marieta Żukowska)

Barwy szczęścia – Paulinka (Lena Jastrzębska), Bożena (Marieta Żukowska)

Sprawdź: Barwy szczęścia (odc. 2146): Malwina dla kochanka zostawi rodzinę. Zemsta Przemka będzie bolesna

Małek przez pewien czas była pewna, że jej guza nie da się wyleczyć. Czekała na śmierć i dlatego chciała, by to Bożena zaopiekowała się dziewczynką. Niestety Bożena nie do końca zdała egzamin z roli mamy. Okazało się też, że jakimś cudem Iza wyzdrowiała i Paulinka nie będzie potrzebowała zastępczych rodziców.

Barwy szczęścia, Iza (Agnieszka Warchulska), Bożena (Marieta Żukowska)

Barwy szczęścia, Iza (Agnieszka Warchulska), Bożena (Marieta Żukowska)

Czytaj: Barwy szczęścia. Pobyt w amerykańskim więzieniu to trauma dla Klary. Co się tam wydarzyło?

Widząc desperację Bożeny, to Amelia znów ruszy do akcji! Tym razem Wiśniewska pozna w noclegowni Tereskę (w tej roli: Joanna Sobocińska) – dziewczynę w zaawansowanej ciąży. Jej podopieczna wyzna w 2146 odcinku Barw Szczęścia (emisja w piątek 29 listopada na antenie TVP2), że planuje oddać dziecko do adopcji. A seniorka postanowi zorganizować wszystko tak, by noworodek trafił do Bożeny i Bruna! Ku przerażeniu Wiśniewskiego (Kazimierz Mazur)

– Amelciu, czy ty się chcesz doigrać? Pokłócić się z dziećmi na amen?
– Byliby wspaniałymi rodzicami!
– Może i tak, ale ja im nie będę układał życia! I tobie też nie radzę!

Zobacz: Darek i Władek z „Barw szczęścia” podpadli władzom TVP. To koniec związku homoseksualistów?

Lecz kto wie, może pomysł Amelii wcale nie jest pozbawiony sensu? Może młodym małżonkom uda się w ten sposób adoptować upragnionego maluszka? O wszystkim przekonamy się w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia.

Barwy szczęścia, Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

Barwy szczęścia, Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

Może Cię zainteresować