×

Barwy szczęścia (odc. 2146): Maks odbije Władkowi Darka? Władze TVP chcą zakończyć gejowski wątek!

Czy poznany niedawno przystojny biznesmen Maksymilian Szubert (Marcin Stec) pomoże Władkowi (Przemysław Stippa ) z Barw szczęścia w sprawach zawodowych i jednocześnie rozwali jego związek z Darkiem (Andrzej Niemyt)?

Nic nie wskazywało wcześniej, by związek Władka i Darka z Barw szczęścia przeżywał kryzys. Tak było jednak zanim obaj panowie zaczęli mieć poważne problemy zawodowe. Władek został wyrzucony z uczeni, bo zdemaskował nieuczciwego kolegę plagiatora. A drużyna Darka, Spartanie, stanęła na granicy bankructwa. Taki kryzys to ogromny stres da każdego człowieka. Poddany  próbom związek nie zawsze może go przetrwać. Na szczecie problemy zawodowe Władka i Darka szybko się rozwiążą.

Zobacz: Katarzyna Glinka w drugiej ciąży! Jej postać też zniknie z „Barw szczęścia”?

Władkowi udało się znaleźć sponsora dla uczelni. Właśnie przystojnego, rzutkiego biznesmena Maksymiliana. Początkowo Max nie wydał się Cieślakowi sympatyczny. Owszem dysponował funduszami. Lecz Władek myślał, że nie będzie to najłatwiejsza współpraca. W dodatku wydawało się, że nie zapałał sympatią do Darka. Ale.. to prawdopodobnie była tylko zasłona dymna, żeby zmylić ufnego Władka.

Barwy szczęścia (odc. 2146): Maks odbije Władkowi Darka? Władze TVP chcą zakończyć gejowski wątek!

Barwy szczęścia (odc. 2146): Maks odbije Władkowi Darka? Władze TVP chcą zakończyć gejowski wątek!

 W 2146 odcinku  serialu Barwy szczęścia (emisja w piątek 2.9.11.2019 w TVP2) Władek spotka się z Szubertem. W czasie całkiem miłej rozmowy zaproponuje Maksowi, że może zacznie  sponsorować także klub jego partnera i pomoże mu wydobyć go z ogromnych długów. A Szubert  na serio zainteresuje się  tą propozycją. Po spotkaniu natychmiast zacznie szperać w Internecie i szukać informacji o Darku. Cóż, przystojny gej najwyraźniej wpadł mu w oko. Niespodziewanie Szubert od razu przystąpi do akcji i wyszuka Darka w sieci.  Chociaż nie jest fanem piłki nożnej, Darek bardzo mu się podoba i dlatego obieca Cieślakowi, że poważnie pomyśli nad propozycją.

Czytaj: Jacek Rozenek wraca na plan „Barw szczęścia”, ale bez Joanny Moro! Zosia zniknie z serialu?

Wszystko wygląda na to, że  Szubert szykuje się do odbicia partnera Władkowi.  Jeśli by do tego doszło, prawdopodobnie z serialu zniknąłby cały wątek  związku dwóch mężczyzn. Podobno prezes TVP Jacek Kurski  nie jest, delikatnie mówiąc, jego fanem i od dawna postuluje, by geje zniknęli z Barw szczęścia

Zobacz: Darek i Władek z „Barw szczęścia” podpadli władzom TVP. To koniec związku homoseksualistów?

Może Cię zainteresować