Barwy szczęścia (odc. 2146): Malwina dla kochanka zostawi rodzinę. Zemsta Przemka będzie bolesna

Choć tak bardzo kocha nowego mężczyznę w swym życiu, Malwina (Joanna Gleń) z Barw szczęścia będzie musiała za to słono zapłacić. Przemek (Dobromir Dymecki) srogo zemści się w sądzie na niewiernej małżonce. Jak?
Barwy szczęścia (odc. 2146): Malwina dla kochanka zostawi rodzinę. Zemsta Przemka będzie bolesna

Małżeństwo Malwiny i Przemka z Barw szczęścia zakończy się rozwodem. Nic dziwnego. Malwina go zdradziła, a Przemek dysponuje wszelkimi dowodami na to, że żona nie była mu wierna. I postanowi je wykorzystać, by odebrać żonie to, na czym jej zależy w życiu bardziej niż na kochanku: Emilkę (Antonina Buczek).

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2131): Klara i Hubert milionerami! Jak to możliwe? Wiemy, co przyniesie im fortunę

W 2146 odcinku Barw szczęścia (emisja w piątek 29 listopada 2019 w TVP2) kobieta będzie chciała wybrać się na własny rozwód, odbywający się w Zakrzewiu razem z kochankiem. Na szczęście Jabłoński (Marcin Kwaśny) dyplomatycznie odmówi tej eskapady, a Malwina zabierze ze sobą ojca (Bronisław Wrocławski). I dopiero wtedy Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) wyjawi mężowi, że faktycznie kiedyś widziała jak jakiś tajemniczy mężczyzna zrobi Malwinie zdjęcia. Ale stwierdziła, że to nie ma żadnego znaczenia – dlatego Malwinie o tym nie powiedziała.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1469): Kinga i Piotrek będą mieli piąte dziecko! Zduńska znów jest w ciąży?

To by nic nie dało. Przemek i bez tych zdjęć miał dość dowodów na zdrady Malwiny – stwierdzi Marczak.

Oczywiście córka Jerzego będzie chciała się odwołać od decyzji sądu, który przyzna Emilię Przemkowi.

Nic jej to nie da. Tylko szkoda Emilki… Lepiej niech mama najpierw uporządkuje swoje życie – powie zrozpaczonej całą sytuację Malwinie jej syn Kacper (Jakub Sztachetka).

Zobacz: Darek i Władek z „Barw szczęścia” podpadli władzom TVP. To koniec związku homoseksualistów?

Chłopak oczywiście ma za złe matce, że doprowadziła do rozpadu jego rodziny. I jest przekonany, że Malwina powinna zapłacić za swoją lekkomyślność. Emilce przecież nic złego ze strony ojca nie grozi. Nie jest on zwyrodnialcem katującym dzieci, tylko zranionym przez żonę facetem. Może w tej sytuacji lepiej byłoby, żeby Malwina faktycznie posłuchała rady syna. Gdy już zdecyduje się, z kim chce być, może ponownie zawalczyć o prawo do opieki nad Emilką.


×
×