Barwy szczęścia (odc. 2148): Kogo wybierze Regina – Franka czy Remigiusza?

Czy to już koniec pięknej miłości między Reginą (Kamila Kamińska) i Frankiem ( Mateusz Banasiuk) z Barw szczęścia? Okoliczności nie będą sprzyjały tej parze. Czy w końcu się rozstanie?
Barwy szczęścia (odc. 2148): Kogo wybierze Regina - Franka czy Remigiusza?

W serialu Barwy szczęścia Czapla bez wątpienia zafascynowana jest swoim chłopakiem z dawnych lat. Remigiusz (Piotr Sędkowski), który jest wybitnym pianistą, w dodatku nieszczęśliwym w małżeństwie, jakby tylko czekał, bu ponownie podbić serce Reginy. Dziewczyna dzięki niemu przypomniała sobie o swoich dawnych aspiracjach. Przecież zanim została twardą bizneswoman była świetnie zapowiadającą się pianistką.

 Kogo wybierze Regina - Franka czy Remigiusza?

Kogo wybierze Regina – Franka czy Remigiusza?

Sprawdź: Barwy szczęścia (odc 2154) Waleria zemści się na Stefanie i zaszaleje w sanatorium!

Sentymenty odżyły, gdy Falkowski musiał wyjechać za granicę, bo jego dziecko zachowało. Teraz jednak wróci i to, co zastanie stanowczo mu się nie podoba. Dodatkowo jeszcze dawna profesorka Remka i Reginy, dystyngowana Arleta (Grażyna Brodziska) swata swych dawnych studentów. A Franek bardzo jej się nie podoba, jako osobnik bez wykształcenia muzycznego i wysublimowanego gustu.

 Kogo wybierze Regina - Franka czy Remigiusza?

Kogo wybierze Regina – Franka czy Remigiusza?

Zobacz: Rafał Maślak i seks w jacuzzi! Widzowie „Barw szczęścia” powinni przygotować się na sceny pełne namiętności

Wydaje się, ze w najbliższych odcinkach Barw szczęścia to Arleta zrobi wszystko, by rozdzielić Franka i Reginę. Jak to zrobi? W 2148 odcinku serialu (emisja we wtorek 3.12.2019 na antenie TVP2) zacznie namawiać młodych, by wystąpili jako duet na konkursie pianistycznym. Regina z entuzjazmem przyjmie ten pomysł. Jak łatwo przewidzieć, znacznie mniej szczęśliwy z tego powodu będzie Falkowski. Poskarży się on Celinie (Orina Krajewska), że czuje się przez ukochaną zaniedbany. Odbędzie też burzliwą rozmowę, za którą zakochany w Czapli chłopak, będzie starał się ją przeprosić kwiatami oraz biżuterią. Ukorzy się, powie, że strzelił focha i obieca wspierać jej plany zawodowe. I kiedy wszystko będzie się wydawało wrócić do porządku, okaże się, że Białkowski odejdzie od żony (Olga Barej)! Rozpocznie wtedy zmasowane zaloty, których celem będzie Regina. Ciekawe, czy w świetle tych informacji Regina rzeczywiście zacznie się zastanawiać, z którym z mężczyzn chce być?

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2146) Bożena i Bruno adoptują noworodka? Amelia znajdzie im dziecko

Barwy szczęścia, Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

Barwy szczęścia, Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

 


×
×