Barwy szczęścia (odc. 2154): Aldona na celowniku psychofana. Co na to Borys?

Okazuje się, że Aldona z Barw szczęścia (Elżbieta Romanowska) nie jest szczęśliwa w małżeństwie z Grzelakiem (Jakub Wieczorek) wszystkiemu winny będzie nowy mężczyzna w jej życiu którego poznamy w 2154 odcinku serialu. Kim jest  tajemniczy amant?
Barwy szczęścia (odc. 2154): Aldona na celowniku psychofana. Co na to Borys?

Co wydarzy się w 2154 odcinku serialu „Barwy szczęścia”? Emisja już w środę 11.12.2019 na antenie TVP2

Niebawem w życiu Grzelakowej namiesza nowy amant. Grzelaków odwiedzi adorator Aldony, niejaki Maurycy, w którego wciela się Paweł Koślik. Tego aktora z pewnością znają wielbiciele Ucha prezesa, gdzie z wielkim wdziękiem wcielał się w prezydenta Adriana.

Skąd jednak u Aldony taki wielbiciel, a wręcz – psychofan? Zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia, gdy tylko zobaczył billboard z jej zdjęciem rozbieranej sesji!

Zobacz: Barwy szczęścia (odc 2164) Seks na wizji w reality show „Ex-ex”! Wystarczy, żeby wygrać program?

Mężczyzna pojaw się pod domem Grzelaków z bukietem kwiatów i zacznie błagać Aldonę o spotkanie. Pokaże nawet, że na brzuchu kazał sobie zrobić ogromny tatuaż z imieniem swej lubej. Czy wobec takiego wyrazu miłości Aldona nie zmięknie i nie da się namówić na randkę?

Wielbiciel z pewnością mile łechce jej ego. Pytanie, czy jej fan ma szczere intencje? Niewykluczone też, że to sama Grzelakowa wynajęła mężczyznę, by zrobić na złość małżonkowi zafascynowanemu nauczycielką ich syna! A Aldona jest o nią piekielne zazdrosna, bo tamtemu rudemu wampowi już wcześniej Grzelak wpadł w oko.

Czytaj: Skandal w „Barwach szczęścia”! Iwonka po nocy z ojczymem zajdzie w ciążę! Co dalej?

-Planuję zorganizować cykl spotkań z rodzicami… Chciałabym, żebyśmy się lepiej poznali! – zaproponuje nauczycielka, która będzie dążyła bez ogródek do tego, by jak najlepiej poznać Grzelaka.

– Pani już chyba wystarczająco poznała mojego męża – wysyczy jej Aldona, która powie mężowi, że widzi starania nauczycielki i nie pozostawi tego płazem.

Sprawdź: Barwy szczęścia (odc. 2151) Łukasz zostawi Kasię dla Izy i Paulinki? Sadowski marzy o córce!

Może stąd właśnie wżął się u Grzelaków szarmancki Maurycy. Ale może mężczyzna faktycznie zakochał się w seksownej Aldonie?


×
×