Barwy szczęścia (odc. 2158): Kasia pierwszy raz złoży zeznania dotyczące gwałtu. Wygra z Szymonem w sądzie?

Kasia (Katarzyna Glinka) z Barw szczęścia jakiś czas temu wyleciała do pracy w Dubaju i gorzko tego pożałowała. Jej szef okazał się zboczeńcem, a tam niestety prawo działało na jego korzyść!
Barwy szczęścia (odc. 2158): Kasia pierwszy raz złoży zeznania dotyczące gwałtu. Wygra z Szymonem w sądzie?

Co się wydarzy w 2158 odcinku serialu „Barwy szczęścia”? Emisja we wtorek 17.12.2019 na antenie TVP2

Miarka się przebrała. W Barwach szczęścia Kasia odkryła, że jej oprawca z Dubaju robi teraz oszałamiającą karierę jako coach! Dla wielu mentor i guru, to zwyczajny zboczeniec wykorzystujący niewinne kobiety!

Kasia próbowała zarzucić mu winę na jednym ze spotkań. Teraz jednak złoży oficjalne zeznania na komisariacie.W tym pokoju miał być mój syn, Ksawery. Dostałam sms z informacją, że on tam jest. Jak się potem okazało był to pokój Szymona. Specjalnie mnie tam zwabił. Zamknął drzwi na klucz i powiedział, że jeśli się z nim nie prześpię to nigdy więcej nie zobaczę Ksawerego – powie drżącym tonem Kasia.

Zobacz też: Barwy szczęścia, Kacper straci dziewictwo przez dziadka!

Wspomnienia z tamtego wieczoru nadal będą wywoływały u niej ataki płaczu i paniki. Nic dziwnego, to było przerażające! Szymon wykrzystał syna Kasi, żeby ją do siebie zwabić! Bydlak!

Prawnik, z którym się skontaktowałam prosząc go o poradę powiedział mi coś o seksie pozamałżeńskim, że w tym kraju to jest karane, a skoro sama przyszłam do tego pokoju, to znaczy, że tego chciałam. Szymon prawdopodobnie o tym wiedział… Kazał siedzieć mi cicho. kazał mi się rozebrać… Kiedy skończył powiedział że mam nikomu o tym nie mówić, jeżeli nie chcę, żeby Ksaweremu stała się jakaś krzywda. Ja go nie posłuchałam, powiedziałam o tym, ale tylko najbliższym – doda roztrzęsiona Górka.

Tymczasem Szymon ubiegnie wszystkich. Zanim zostaną mu postawione jakiekolwiek zarzuty, zorganizuje konferencję prasową i powie, jakie jest jego stanowisko w tej sprawie:

Czytaj: Barwy szczęścia (odc. 2165) Bożena zdradzi Bruna i zajdzie w ciążę z innym

Proszę państwa, nie było żadnego gwałtu. Zostałem wezwany na przesłuchanie w sprawie, w której jestem niewinny. Zresztą mój prawnik już działa i ta pani będzie miała proces o zniesławienie. A poza tym życzliwi mi donieśli, że to jest zwykła striptizerka! Jakieś osoby widziały ja kilkanaście lat temu w jednym z londyńskich klubów go go. Czy taka osoba może być wiarygodna? To już państwo sami ocenicie.

Łukasz będzie tym wszystkim załamany. Również spotka się z prawniczką, by wyjaśnić, że sam próbował dochodzić prawdy. Początkowo nie wiedział przecież, czym spowodowane jest dziwne zachowanie Kasi zaraz po powrocie z Dubaju. To właśnie Szymon dał mu do zrozumienia, że nikt gwałtu mu nie udowodni, a żona wysłana do obcego kraju prędzej czy później zacznie się… puszczać!

Barwy szczęścia, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)

Barwy szczęścia, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)

Która ze stron wygra? My oczywiście trzymamy kciuki za Kasię i Łukasza.

Zobacz: Barwy szczęścia. Syn Walerii powróci? Bartosz Gelner pojawi się w nowych odcinkach!


×
×