Barwy szczęścia (odc. 2159): Piotr sprzeda mieszkanie Marty. Ewunia straci pamiątkę po mamie!

 A to łotr!  Walawski (Piotr Jankowski bez mrugnięcia okiem sprzeda apartament zmarłej Marty (Katarzyna Zielińska) i zniknie z Ewunią z Barw szczęścia. Jak do tego dojdzie?
Barwy szczęścia - Piotr Jankowski odchodzi z serialu. Walawski popełni samobójstwo?

CO SIĘ WYDARZY W 2159 ODCINKU „Barw szczęścia”? EMISJA W środę 18.12.2019 NA ANTENIE TVP2

Wszystko to dlatego, że grający Walawskiego Piotr Jankowski  postanowił odejść z Barw szczęścia. Ostatnie odcinki z jego udziałem zobaczymy właśnie w grudniu. Ale aktor pożegnał się  z ekipą jeszcze w lato 2019. Na szczęście niemal do końca 2019 roku fani Barw szczęścia będą śledzić ten wątek.

 ZOBACZ: Piotr Jankowski odchodzi z serialu

Jak scenarzyści uzasadnili to znikniecie? Bardzo prosto. Pamiętamy, jak w niedawnych dramatycznych odcinkach Barw szczęścia zginęła córka Piotra, Moniczka (Natalia Żyłowska). Piotr podejmie decyzje, by razem z Ewunią ( Gabriela Ziembicka) i synem Miłoszkiem (Jakub Kwinta) sprzedać mieszkanie po Marcie.

W ten sposób rodzina Walawskich wyprowadzi się z Warszawy, sprzeda mieszkanie, która Ewa dostała po spadku po  Co zrozumiałe, Walawski chce zacząć wszystko od nowa.

ZOBACZ: Piotr popełni samobójstwo?

Okazja ku temu nadarzy się w 2159 odcinku Barw szczęścia. Do Piotra zgłosi się kupiec z interesującą ofertą.  Jaworski (Jacek Kałucki) chce kupić od Piotra apartament na osiedlu Pod Sosnami.

Mężczyzna dysponuje gotówką od ręki. Razem z żoną Krystyną (Hanna Bieluszko) odziedziczyli spadek po zmarłej ciotce. Apartament który de facto  należy do Ewuni, to łakomy kąsek na rynku nieruchomości. Nic dziwnego, że Jaworki będzie chciał  nabyć mieszkanie od ręki i za gotówkę. I oczywiście złoży taką interesującą ofertę Piotrowi.  Czy Walawski ja przyjmie i czy razem z dziećmi opuści mieszkanie, które przypomina mu o niedawnych traumach? Łatwo zgadnąć, że niebawem w Barwach szczęścia musi do tego jednak dojść.

W ten sposób Piotr Jankowski, który  grał w Barwach szczęścia od początku, zakończy swoją przygodę z serialem.


×
×