Barwy szczęścia (odc. 2160): Remigiusz zgwałci Reginę? Muzyk nie ma czystych zamiarów

Remigiusz (Piotr Sędkowski) od dawna ma chrapkę na Reginę (Kamila Kamińska). W końcu, w 2160. odcinku Barw szczęścia (emisja w czwartek 19 grudnia 2019 na antenie TVP2) zaproponuje koleżance, by poszli ze sobą do łóżka! Co na tę żenującą propozycję powie Regina?
Barwy szczęścia, Remigiusz (Piotr Sędkowski)

Remigiusz z Barw szczęścia od czasu pojawienia się w życiu Reginy próbuje ją poderwać. Chce, by wrócili do romansu z czasów studenckich. Zachowuje się jakby zapomniał, że zarówno Regina ma chłopaka, a on sam -żonę. Oczywiście w małżeństwie mu się nie układa tak bardzo, że z pewnością rozstanie się żoną. Poza tym dawna nauczycielka Reginy i Remka Arleta (Grażyna Brodzińska) chce ich ze sobą zeswatać. Jej z kolei nie jest w smak Franek, ukochany Reginy, który jest dla niej bezwartościowym ignorantem, także muzycznym.

Sprawdź: Barwy szczęścia. Syn Walerii powróci? Bartosz Gelner pojawi się w nowych odcinkach!

Na pewno surowa pani profesor bardziej wyobraża sobie u boku subtelnej wykształconej Reginy wirtuoza Remka niż przystojnego, lecz mało wyrafinowanego kierowcę Franka (Mateusz Banasiuk). Dlatego namówiła swych dawnych uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Ćwiczenia są dla Remka okazją, by z zacieśnić stosunki z Czaplą i, co tu dużo mówić, uwieść.

Ale Regina będzie oporna na wdzięk dawnego chłopaka. Zirytowana, bizneswoman postawi sprawę jasno:

Przestań mnie podrywać!(…) Próbowałam to zrobić delikatniej… Dawałam ci sygnały, że twoje… wylewne zachowanie jest dla mnie dyskomfortem!

Barwy szczęścia, Remek (Piotr Sędkowski), Regina (Kamila Kamińska)

Barwy szczęścia, Remek (Piotr Sędkowski), Regina (Kamila Kamińska)

Sprawdź: Skandal w „Barwach szczęścia”! Iwonka po nocy z ojczymem zajdzie w ciążę! Co dalej?

A pianista w ciągu kilku sekund zmieni się z romantyka w furiata. I w odpowiedzi rzuci, lodowatym tonem:

– Wolisz maniery kierowcy? Prosto do celu, bez ceregieli?- zapyta, pijąc oczywiście do Franka.
– Nie twoja sprawa! Mam prawo wytyczyć granicę i właśnie to robię…
– Jaka asertywność! Gdzie się tego nauczyłaś? W swoim nowym związku? Aż tak wiele was różni, że musisz ustalać reguły? – O czym my w ogóle rozmawiamy?
– Nie musimy rozmawiać, mamy łóżko! – rzuci pianista, kompletnie nie ukrywając swych zamiarów wobec Czapli. Czy odrzuci ona jego awanse czy jednak rzuci Franka. To ostatnie wcale nie jest takie nieprawdopodobne.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2146): Maks odbije Władkowi Darka? Władze TVP chcą zakończyć gejowski wątek!


×
×