Skandal w „Barwach szczęścia”! Iwonka po nocy z ojczymem zajdzie w ciążę! Co dalej?

Takiego skandalu jeszcze w Barwach szczęścia nie było. Iwonka (Izabela Zwierzyńska), która przespała się z własnym ojczymem (Marcin Perchuć), zajdzie z nim w ciążę! Zdecyduje się na aborcję czy wychowa dziecko? I czy powie o tym rodzinie?
Skandal w "Barwach szczęścia"! Iwonka po nocy z ojczymem zajdzie w ciążę! Co dalej?

Iwonka dowie się o ciąży w 2161 odcinku Barw szczęścia (emisja w piątek 20 grudnia 2019 w TVP2). Wpadnie w panikę, bo przecież to dziecko to wynik jednej upojnej nocy, a nie głęboko przemyślanej decyzji Pyrki. W dodatku przecież Marek był mężem jej mamy Marii (Iza Kuna). Maria co prawda nie żyje, lecz mimo wszystko Iwonka będzie czuła ogromny niesmak.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2146): Maks odbije Władkowi Darka? Władze TVP chcą zakończyć gejowski wątek!

Dziewczyna postanowi spotkać się z bliskimi. Niespodziewanie zjawi się w domu rodzinnym. Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak) bardzo ucieszą się na widok siostry, ale jednocześnie będą ciekawi, co się z nią ostatnio działo i dlaczego wyniosła się od Marka.

Miło, że w końcu znalazłaś czas… Dlaczego prawie się nie odzywasz? – zacznie pytać siostrę Agata.

Zobacz też: Katarzyna Glinka w drugiej ciąży! Jej postać też zniknie z „Barw szczęścia”?

Ta zacznie pokrętnie wyjaśniać, że ostatnio miała sporo rzeczy na głowie, ale teraz musi zwolnić tempo, bo rodzina się powiększy! Ta wiadomość ucieszy przede wszystkim Klarę (Olga Jankowska). Ale Iwona nie powie, kto jest szczęśliwym tatą jej maleństwa. Tylko Agata dowie się, kto tak naprawdę jest ojcem jej dziecka – że jest to Marek. Iwona podzieli się także z siostrą informacją w jakich dokładnie okolicznościach doszło do zapłodnienia. Że był to nieszczęśliwy przypadek, bo ona i Złoty nie planowali seksu i nie zabezpieczyli się.

Sprawdź: Barwy szczęścia. Syn Walerii powróci? Bartosz Gelner pojawi się w nowych odcinkach!

Iwona zaręczy siostrze, że nie powie Markowi o ciąży i że sama wychowa dziecko. Ciekawe, czy ojczym Iwonki będzie starał się odszukać dziewczynę. Może czuje do niej coś więcej i będzie chciał wychować maleństwo? O ile tylko będzie miał okazję, by się dowiedzieć, że zostanie tatą…


×
×