Barwy szczęścia (odc. 2162): Hubert ukarze ojczyma! Zrobił dziecko jego siostrze (Wideo)

 O ciąży Iwony (Izabela Zwierzyńska) z Barw szczęścia niebawem dowie się cała jej rodzina. Brat Hubert ( Marek Molak) będzie chciał ukarać sprawcę błogosławionego stanu siostry, ojczyma rodzeństwa Marta ( Marcin Perchuć).
Śmierć Marii Pyrki (Izabela Kuna) w "Barwach szczęścia"

CO SIĘ WYDARZY W 2162 ODCINKU SERIALU „BARWY SZCZĘŚCIA”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 23.12.2019 NA ANTENIE TVP2

Iwona i marek uprawiali seks [o pijaku. Tę wpadkę zaliczyli w 2098 odcinku Barw szczęścia. Zawstydzona tym wszystkim Iwona Pyrka uciekła od przybranego ojca i zerwała z nim kontakt. Nie chciała też, by jej rodzeństwo się dowiedziało, ze spala z ojczymem i urodzi im… brata? Siostrę? Siostrzenicę? Siostrzeńca?

Zobacz: Barwy szczęścia (odc.2158): Kasia pierwszy raz złoży zeznania dotyczące gwałtu. Wygra z Szymonem w sądzie?

Oczywiście Iwona i Marek są dorośli, nikogo też nie zdradzili. Matka Iwony, Maria (Iza Kuna), dawna żona Marka, już dawno nie żyje. Niby więc nie ma żadnych formalnych przeszkód, by ten związek kontynuować. Ale Iwonie wyda się to po prostu niesmaczne i nieodpowiednie.

Jednak Iwonie będzie ciążyła ta tajemnica. I w 2162 odcinku Barw szczęścia wyzna wreszcie siostrze, Agacie (Natalia Zambrzycka), że spodziewa się dziecka ojczyma.

Poprosi siostrę o to, by pozostała dyskretna. O zajściu w ciążę nie wie bowiem ojciec dziecka, czyli Marek. Iwona poprosi też, by szczególnie nie mówiła o tym Hubertowi, który po prostu może nie zdzierżyć takiej nowiny.

Ale jednak w 2162 odcinku Barw szczęścia Hubert pogratuluje siostrze ciąży. Zapewni też, że pomoże jej w każdy możliwy sposób. A gdy tatuś maleństwa nie będzie chciał podjąć się opieki nad Iwoną i maleństwem, on sobie z nim porozmawia:

– Jeśli ten gość stchórzył, to wiesz… chętnie z nim pogadam! Jedno twoje słowo i facet wróci w podskokach!

Ale ostatecznie ta pomoc nie będzie potrzebna, bo Marek sam zacznie Iwony szukać. Czy w tej sytuacji Hubert skojarzy wszystkie fakty i da przybranemu ojcu dobitnie do zrozumienia, że zrobił bardzo źle.

Przeczytaj także: Barwy szczęścia: Kacper straci dziewictwo przez dziadka

Sytuacja, że ojczym zostaje kochankiem własnej pasierbicy to jednak dość niecodzienne. O tym jak Pyrkowie poradzą sobie z ciążowym wyzwaniem, dowiemy się ze styczniowych odcinków Barw szczęścia.


×
×