Barwy szczęścia (odc. 2162): Oliwka i Kajtek pożałują udziału w reality show

Wszystko wskazuje na to, że udział w programie Ex-ex okaże się dla Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski) z Barw szczęścia wyjątkowo pechowy. Stanie się on przyczyną wielkiego nieszczęścia dla ich rodzin. O co dokładnie chodzi?
Barwy szczęścia (odc. 2162): Oliwka i Kajtek pożałują udziału w reality show

W 2162 odcinku Barw szczęścia (emisja w poniedziałek 23 grudnia 2019 w TVP2) młodzi opuszczą w końcu program Ex-ex, a po powrocie do domu odkryją, że Internet aż huczy od plotek i kłamstw na ich temat. Cieślak wda się od razu w bójkę z „fanami”, którzy będą zaczepiać go na ulicy… Kajtek będzie to wszystko strasznie przeżywał. Jednak prawdziwy dramat rozegra się później. Jego babcia – matka Sabiny – dostanie wylewu i trafi do szpitala. Kajtek zrozumie, że do choroby seniorki przyczynił się właśnie jego występ w telewizji. I w końcu wyzna Władkowi (Przemysław Stippa), jak bardzo czuje się przez to winny.

Sprawdź: Barwy szczęścia. Syn Walerii powróci? Bartosz Gelner pojawi się w nowych odcinkach!

– Podobno babcia najpierw cieszyła się, że będę w programie, obdzwoniła cała rodzinę i znajomych… A potem… I co teraz? Mam teraz tak z tym żyć?
– Na tym, synu, polega dorosłość…

To jednak nie wszystko. Sabina (Barbara Kurzaj), przytłoczona nieszczęściami problemami, których napytał jej syn, znów sięgnie po alkohol… Rok temu miała podobne problemy, bo i wtedy los jej nie oszczędzał. Wtedy zmarł jej partner Andrzej Tomala. Mężczyzna był otyły i miał problemy z sercem, więc po jego nagłym zgonie matka kajtka wyrzucała sobie, że nie uratowała mężczyźnie życia.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2148) Franek nie wróci do Reginy? Doskonale wie, co dzieje się za jego plecami

Teraz znów będzie miała wyrzuty sumienia i dlatego pod wpływem emocji – oraz „procentów” – rzuci do bliskich:

– Kajtek już od dawna nie zachowuje się racjonalnie!(…) To, co zrobił z tym całym reality show… To przez niego moja mama… Jeśli ona umrze, nigdy mu tego nie wybaczę.

Czy jej matka wróci do zdrowia? O tym przekonamy się zapewne dopiero po nowym roku.

Czytaj: M jak miłość (odc. 1476) Kolejny dramat w życiu Julki. Była dziewczyna Pawła zostanie bez dachu nad głową


×
×