Barwy szczęścia ( odc. 2163): Sabina zacznie pić przez syna

W 2163 odcinku serialu Barwy szczęścia Sabina (Barbara Kurzaj) znów zacznie nadużywać alkoholu. O wszystko, co złe, w tym jej powrót do nałogu, zacznie obwiniać swego syna Kajtka (Jakub Dmochowski). Matka powie mu też, że przez niego babcia dostała wylewu i może umrzeć.
Barwy szczęścia odc. 2163 Barbara Kurzaj

CO SIĘ WYDARZY W 2163 ODCINKU SERIALU „BARWY SZCZĘŚCIA”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 30.12.2019 NA ANTENIE TVP2

Dlaczego Sabina z Barw szczęścia jest taka okrutna?  Bo uważa, że do choroby babci przyczynił się właśnie niechlubny występ w reality show. Kajtek i Oliwka z  jako pierwsi odpadną z reality show Ex-ex .

Jednak okaże się, że  życie poza telewizja stanie się zbyt trudne dla obojga nastolatków Nie dość, że zaleje ich hejt, to jeszcze  przypadku Kajtka  matka będzie mu robiła wyrzuty. Dlaczego? W intrenecie rodzina przeczyta , że Oliwia jest prostytutką. To akurat sprawka Justina (Jasper Sołtysiewicz) oraz jego byłej dziewczyny Laury ( Kim Grygierzec).

Czytaj: Barwy szczęścia (odc.2162): Hubert ukarze ojczyma. Zrobił dziecko jego siostrze

Te niepochlebne opinie dotrą do krewnych samych zainteresowanych. I nie pozostawią ich obojętnymi. Na przykład babcia Kajtka dostanie wylewu po tych rewelacjach.

W 2163 odcinku Barw szczęścia okaże się że  Sabina źle znosi chorobę matki. I znów zacznie zapijać smutek alkoholem. Niestety wróci do nałogu po dłuższej przerwie. I tego kajtek również nie będzie umiał sobie darować.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2170): Pożegnanie z Piotrem. Walawski nigdy nie wróci na ekran. znamy prawdziwy powód

Tym bardziej ze usłyszy rozmowę matki z  jego ojcem gejem Władkiem (Przemysław Stippa),   Sabina oznajmi wręcz Władkowi, że to Kajtek ponosi winę za stan babci! – Kajtek już od dawna nie zachowuje się racjonalnie! To, co zrobił z tym całym reality show… To przez niego moja mama… Jeśli ona umrze, nigdy mu tego nie wybaczę!

W 2163 odcinku Barw szczęścia Kajtkowi będzie bardzo przykro , gdy usłyszy tak mocne słowa ze strony matki. I poskarży się na to Władkowi.

– Podobno babcia najpierw cieszyła się, że będę w programie, obdzwoniła cała rodzinę i znajomych… A potem… I co teraz? Mam teraz tak z tym żyć? – wyzna przerażony ojcu.
– Na tym, synu, polega dorosłość… – odpowie mu chłodno Władek.

Tylko czy Sabina opanuje się w porę i zerwie z alkoholem, by jeszcze bardziej nie pogorszyć sytuacji?

 


×
×