Barwy szczęścia (odc. 2164): Seks na wizji w reality show „Ex-ex”! Wystarczy, żeby wygrać program?

Reality show Justina (Jasper Sołtysiewicz) z serialu Barwy szczęścia "Ex-ex" – okaże się hitem. Czy oprócz tego, że najedzą się wstydu, coś zyskają?
Barwy szczęścia (odc. 2164): Seks na wizji w reality show "Ex-ex"! Wystarczy, żeby wygrać program?

Co się wydarzy w 2164 odcinku „Barw szczęścia”? Emisja już w piątek 3.01.2020 na antenie TVP2

Program opowiada o rozterkach i dramatach par, które ze sobą zerwały. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) odpadną, ale przecież w programie pozostaną Kacper (Jakub Szlachetka) i Madzia (Natalia Sierzputowska). W odcinku 2164 Barw szczęścia w wiosce „ex-ów” Sandra (Joanna Opozda) i Alan (Rafał Maślak) namówią Kacpra na wspólną kąpiel w basenie… a po chwili Internet zacznie aż huczeć od plotek. A gdy Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) przekaże mężowi (Bronisław Wrocławski) kolejne „newsy” o jego wnuku, Marczak będzie w szoku.

Zobacz: Barwy szczęścia. Syn Walerii powróci? Bartosz Gelner pojawi się w nowych odcinkach!

– Jurek! Włącz telewizor!(…) W programie „EX-Ex” pokazują seks na żywo!
– I chcesz to oglądać? Byś się wstydziła…
– Nie dla przyjemności, wierz mi! Chodzi o Kacpra!
– Słucham? Chcesz powiedzieć, że Kacper uprawia seks na wizji?! Zaniepokoi się dziadek.

Oczywiście interesowni Alan i Sandra robią to wszystko by zyskać przychylność widzów. Ale nie przyniesie to im spodziewanych profitów, bo ten sprytny ruch, chociaż podniesie oglądalność programu, nie przyniesie Alanowi i Sandrze zwycięstwa. W 2167 odcinku Barw szczęścia (emisja w środę 8.01.2020 w TVP2) pokaże się, kto wygrał program.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2165) Bożena zdradzi Bruna i zajdzie w ciążę z innym?!

Decyzją widzów wygrali… Magda i Kacper! To oni zgarną czek na sto tysięcy złotych – ogłosi Justin.

Ale Justin bezczelnie skłamie wypowiadając tę obietnicę. Nie będzie żadnego czeku, tylko nagrody od sponsorów, które wcale mogą nie osłodzić tego, co będzie się działo z uczestnikami programu po jego zakończeniu.

Ciekawe, jak będą podochodzili do Kacpra jego znajomi, którzy zobaczyli, co wyczyniał w programie. Kajtek nie potrafi sobie poradzić z hejtem, a przecież nic strasznego w programie nie zrobił. Ale Kacper to już co innego…

Sprawdź: Barwy szczęścia (odc. 2151) Łukasz zostawi Kasię dla Izy i Paulinki? Sadowski marzy o córce!


×
×