Barwy szczęścia (odc. 2165): Bożena zdradzi Bruna i zajdzie w ciążę z innym?!

Bożena Stańska z serialu Barwy szczęścia (Marieta żukowska) jest nieszczęśliwa w swoim bezpłodnym małżeństwie. Choć ma przystojnego, obrotnego męża Bruna (Lesław Żurek), ten przestanie je wystarczać. Serce zabije jej mocniej na widok gościa jej hotelu. Kim jest ten szczęściarz?
Barwy szczęścia, Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

W 2165 odcinku Barw szczęścia (emisja w poniedziałek 6 stycznia 2020 w TVP2) los zetknie Bożenę z doktorem Zbigniewem Stawickim (Piotr Borowski). Przystojny medyk z imponującym dorobkiem naukowym i ognistym spojrzeniem od razu zwróci uwagę na kruchą, śliczną blondynkę Bożenę. Doktor będzie chciał się z nią umówić na kawę, ale Bożena odmówi. Marta (Marta Dąbrowska) wyjaśni lekarzowi, że Bożena to właścicielka hotelu i mężatka, ale dla doktora Zbigniewa stan cywilny kobiety nie będzie stanowił żadnej ważnej przyczyny, by jej nie adorować.

Zobacz: Barwy szczęścia. Syn Walerii powróci? Bartosz Gelner pojawi się w nowych odcinkach!

Co więcej, Bożena każe sprawdzić Brunowi, kim jest doktor Stawicki. Kiedy okaże się, że jest szanowanym, bardzo majętnym lekarzem, Stańska natychmiast zmieni front. Już nie będzie taka przeciwna spotkaniom z doktorem. Oczywiście zmianę nastawienia żony do mężczyzny zauważy Bruno i bardzo mu się to nie spodoba.

Tym bardziej, że ostatnio para przechodzi ewidentny kryzys oboje przecież chcą mieć dziecko, a niestety ich starania o maleństwo drogą naturalną nie przyniosły żadnych rezultatów. Najpierw Bożena wpadła na pomysł, by poddać się procedurze in vitro. Ta jednak, ze względu na ich dość już zaawansowany wiek może po prostu się nie udać, a stanowi dla organizmu Bożeny potworne obciążenie. Potem para była przekonana, że uda jej się adoptować córkę chorej na raka malarki (Agnieszka Warchulska), małą śliczną i uzdolnioną wokalne Paulinkę (Lena Jastrzębska). Ale i tu sprawa spaliła na panewce, bo okazało się, że kobieta wyzdrowiała i sama może zająć się dziewczynką.

Sprawdź: Barwy szczęścia (odc. 2151) Łukasz zostawi Kasię dla Izy i Paulinki? Sadowski marzy o córce!

Czy zatem pojawienie się Zbigniewa w życiu Bożeny zwiastuje ich romans, a może i … spłodzenie dziecka? O tym przekonamy się dopiero po Nowym Roku.


×
×