Barwy szczęścia (odc. 2170): Piotr na zawsze wyjedzie z Warszawy. To Kasia zobaczy go po raz ostatni

Piotr Walawski (Piotr Jankowski) z Barw szczęścia wyjedzie z Warszawy na zawsze! Nie ma co liczyć na to, żeby aktor wrócił do obsady. Poznaj szczegóły ostatniego odcinka z jego udziałem. 
Piotr Jankowski żegna się z rolą Piotra w "Barwach szczęścia" w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: "Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka"

CO SIĘ WYDARZY W 2170 ODCINKU „BARW SZCZĘŚCIA”? EMISJA W Piątek 10.01.2020 W TVP2

Przed nami ostatni odcinek Barw szczęścia z udziałem Piotra Walawskiego. Ostatnia scena z jego udziałem zostanie wyemitowana już 10 stycznia. I zobaczymy w niej, jak Walawski żegna się z Kasią (Katarzyna Glinka), najlepszą przyjaciółką jego zmarłej żony.

Zobacz: Śmiertelna choroba w “Barwach szczęścia”. Jedna z gwiazd już niedługo pożegna się z serialem

Trzeba przyznać, że serial doświadczył Piotra. Producenci nie byli dla niego łaskawi. Musiał przecież przejść przez koszmar, gdy dowiedział się o zaginięciu i tragicznej śmierci Marty (Katarzyna Zielińska). Teraz śmierć córeczki… To totalnie go przygnębiło.

Piotr żyje bowiem w przekonaniu, że to on jest winien śmierci swojej córki.

-Ciężko o pozytywne myślenie w takiej sytuacji, ale masz dwójkę fantastycznych dzieci.
-Gdyby nie one dawno był zwariował. Tylko zastanawiam się, czy musiało do tego dojść. Czy mogłem zrobić coś, żeby temu zapobiec.
-To nie była twoja wina!
-Po co wysyłałem ją na ten cholerny mecz?
-Była! Nie ważne ile razy temu zaprzeczysz. W jakiś sposób się do tego przyczyniłem – mówił jeszcze niedawno Kasi.

Barwy szczęścia (odc. 2163) Marek prześladuje Iwonkę. Dowie się o ciąży?

W 2170 odcinku serialu Barwy szczęścia Piotr spotka się z Górką po raz ostatni. Pożegna się i wyzna, że będzie ją na bieżąco informował o tym, co słychać u niego i jego dzieci. Doda jednak, że nigdy nie wróci do Warszawy, bo to miejsce budzi w nim bolesne wspomnienia. Możemy więc być pewni, że Piotr Jankowski nigdy więcej nie pojawi się na planie serialu TVP2 – nawet na chwilę. Wszystko przez konflikt z osobą z produkcji serialu!

Czytaj więcej: Piotr Jankowski żegna się z rolą w „Barwach szczęścia” w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: „Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka”


×
×