Barwy szczęścia (odc. 2170): Pożegnanie z Piotrem. Walawski nigdy nie wróci na ekran. Znamy prawdziwy powód!

Piotr Walawski (Piotr Jankowski) pozbył się mieszkania, a teraz na zawsze zniknie z Barw szczęścia. Jaki jest prawdziwy powód jego zniknięcia? Aktor ma poważne spięcie z producentami! Poznaj szczegóły! 
Barwy szczęścia - Piotr Jankowski odchodzi z serialu. Walawski popełni samobójstwo?

W Barwach szczęścia Piotr i Iga (Ada Fijał) przeżyli prawdziwy dramat – śmierć córeczki. To sprawiło, że oboje pogrążyli się w depresji.  Walawski nie umie odnaleźć już szczęścia w Warszawie i chce zacząć nowe życie zupełnie gdzie indziej, żeby nie bić się codziennie z przykrymi wspomnieniami – po śmierci dziecka i rozstaniu z Zosią (Joanna Moro).

Zobacz: Śmiertelna choroba w “Barwach szczęścia”. Jedna z gwiazd już niedługo pożegna się z serialem

W 2170 odcinku serialu Barwy szczęścia Walawski odwiedzi dziewczynkę, która żyje dzięki przeszczepowi organów od Moniczki.

Śmierć naszej córki nie poszła na marne – powie Idze.

Już następnego dnia Piotr z dziećmi (Ewcią i Miłoszkiem) na zawsze opuści Warszawę. Na pożegnanie będzie mógł liczyć na ciepłe słowo od Kasi (Katarzyna Glinka). Górka powie, że trzyma za niego kciuki i głęboko wierzy w to, że w nowym miejscu wszystko sobie poukłada.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2162): Hubert ukarze swego ojczyma. zrobił dziecko jego siostrze!

Też na to liczę. Dziękuję za wszystko – powie wzruszony Piotr i obieca przyjaciółce, że będzie informować ją o tym, co dzieje się u niego i dzieci.

Możemy więc liczyć na to, że jeszcze nie raz usłyszymy o Piotrze. Aktor jednak nigdy więcej nie pojawi się na ekranie. Dlaczego postanowił odejść z serialu?

Decyzja o rezygnacji z serialu Barwy szczęścia kiełkowała w mojej głowie od jakiegoś czasu, ponieważ przez 11 lat w życiu bohatera wydarzyło się wiele. Około 5 związków, liczne romanse, trójka dzieci – każde z inną kobietą, rozwody, a teraz śmierć córki. Pomyślałem, że to dobry moment – powiedział Piotr Jankowski w rozmowie z portalem wp.pl.

Okazuje się jednak, że miarka przebrała się wtedy, gdy aktor popadł w konflikt z kimś z produkcji.

Dodatkowym impulsem, myślę nawet że głównym, była postawa jednej pani z produkcji serialu, która zachowała się absolutnie nieprofesjonalnie i z kompletnym brakiem szacunku dla drugiego człowieka. Dla mnie jest to nieakceptowalne – dodał.


×
×