Barwy szczęścia (odc. 2175): Łukasz jest chory na raka?

W styczniowych odcinkach Barw szczęścia życie Łukasza ( Michał Rolnicki) bardzo się zmieni. Mężczyzna zupełnie przypadkowo odkryje ze jest bardzo chory. Dowie się tego wcale nie od lekarza…
Barwy szczęścia odc 2151, Łukasz (Michał Rolnicki)

CO SIĘ WYDARZY W 2175. ODCINKU „Barw szczęścia”? EMISJA W PIĄTEK 17.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W 2175 odcinku serialu Barwy szczęścia wszystko zacznie się od tego, że Sadowski będzie prowadził dziennikarskie śledztwo. Pamięta o tym, że Iza Małek (Agnieszka Warchulska), gdy była chora na raka , zgłosiła się do znachora Abaja (Kajetan Wolniewicz).  Na szczęście  Abaj nie zaszkodził jej i kobieta wyszła z choroby dzięki konwencjonalnej medycynie.

Czytaj: Miłosne zawirowania w „Barwach szczęścia”: Bruno zdradzi żonę, a Malwina… 

Ale może jednak Abaj nie jest tylko oszustem?  Łukasz skontaktuje się z nim w 2175 odcinku Barw szczęścia. Zacznie udawać chorego, A Abaj powie mu że faktycznie wymaga  pomocy. Wyjawi  Sadowskiemu, że ma raka prostaty! To posępna choroba, która może nie dawać objawów, ale podstępnie atakować organizm.

Początkowo Sadowski nie  będzie chciał wierzyć w diagnozę znachora. Ale coś go niepokoi. Zacznie  obsesyjnie myśleć , że jest  chory  i zacznie u siebie nawet szukać objawów raka prostaty.

Będzie tak zestresowany, że  Kasia (Katarzyna Glinka) zauważy to oczywiście). Kiedy Sadowski wyjaśni jej, czemu jest nieswój, żona po prostu wyśle go do lekarza, by  przekona się czy  jest zdrowy czy nie. Oczywiście Sadowski szybko zrobi stosowne badania. I okaże się, że Abaj… niestety miał racje.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc.2170): Pożegnanie z Piotrem. Walawski nigdy nie wróci na ekran. Znamy prawdziwy powód!

Ta wiadomość załamie Łukasza.  Straszna diagnoza zmieni całe jego życie! Czy teraz będzie chciał  zacieśnić  znajomość zarówno z Izą Małek, jak i jego biologiczną córeczką Paulinką (Lena Jastrzębska)? Prawdopodobnie tak będzie. Oby jednak  Łukasz trafił szybko do dobrego lekarza, który pomoże my wydobyć się z kłopotów.


×
×