Barwy szczęścia (odc. 2175): Władek straci chłopaka. Uwiedzie go przystojny milioner!

Zdrada wisi w powietrzu, a jej ofiarą będzie sympatyczny gej Władek (Przemysław Stippa) z Barw szczęścia.  Jego partner Darek (Andrzej Niemyt) będzie się wciąż spotykał z przystojnym biznesmenem Szubertem (Marcin Stec). W końcu mężczyzna wpadnie na szatański plan jak skutecznie uwieść Darka. Co zrobi przebiegły przedsiębiorca, by rozdzielić tę parę i cieszyć się względami Darka? Skusi kochanka Władka pokaźną sumką?
Władek i Darek z "Barw szczęścia"

CO SIĘ WYDARZY W 2175 ODCINKU SERIALU „BARWY SZCZĘŚCIA”? EMISJA W PIĄTEK 17.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Darek  i Władek z Barw szczęścia niedawno zakolegowali się z pewnym biznesmenem- Maksymilianem Szubertem.  Mężczyzna ma pieniędzy jak lodu. I to dlatego nie tylko został grantodawcą Władka, a de facto uratował jego karierę naukową. Zrobił jeszcze coś: Udało mu się uratować klub Darka. Od niedawna bowiem Szubert sponsoruje klub Janickiego.

Ale czy ta hojność płynie prosto z serca, czy mężczyzna ma jednak jakieś ukryte intencje? Z pewnością tak właśnie jest i przekonamy się o tym w 2175. odcinku serialu Barwy szczęścia! Wtedy właśnie Józek (Patryk Pniewski) i Darek wrócą ze zgrupowania.  Władek, stęskniony za ukochanym, będzie chciał spędzić ze swoim chłopakiem cały dzień.

Czytaj: Barwy szczęścia (odc.2180): Iza zniszczy małżeństwo Kasi i Łukasza

Ale   wspólne chwile zepsuje im Szubert! Co zrobi biznesmen. Zaprosi Janickiego na lunch we dwóch. I wtedy zaproponuje mu prace. Czy trzeba czegoś więcej by zyskać ogromną przychylność, wdzięczność, a potem także zainteresowanie i miłość.

Przeczytaj: Barwy szczęścia (odc. 2165): Tadeusz ucieknie z Warszawy. Odnajdzie wiarę za granicą?

W jakim charakterze miałby pracować Darek dla Szuberta? Biznesmen chciałby, by poprowadził fanklub Spartan. Organizacja ta nie tylko zrzeszałaby kibiców, ale i wyszukiwała piłkarskie młode talenty

„Doceniam twoją pasję, ale… lepiej się pracuje za godną płacę”,  powie Darkowi.

Ten bez mrugnięcia okiem przyjmie kuszącą pod każdym względem propozycje. Wszystko w Barwach szczęścia zmierza do tego, by Darek rozstał się z Władkiem. Kto w tej sytuacji pocieszy Cieślika?

 


×
×