Barwy szczęścia (odc. 2180): Iza zniszczy małżeństwo Kasi i Łukasza

 Łukasz z Barw szczęścia (Michał Rolnicki) coraz częściej będzie się regularnie spotykał z malarką Izą Małek (Agnieszka Warchulska).  Tylko po co? Czyżby ozdrowiała z raka kobieta będzie chciała mieć ojca swej córeczki tylko dla siebie. Szykuje się zdrada... Czy Sadowskiego zostawi żona Kasia?
Barwy szczęścia, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)

CO SIĘ WYDARZY W 2180 ODCINKU SERIALU „BARWY SZCZĘŚCIA”? EMISJA W PIĄTEK 24.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Między Izą i Łukaszemz Barw szczęścia zadzierzgnie się silna więź. Nie tylko dlatego, że Sadowski pokochał bardzo Paulinkę (Lena Jastrzębska), której jest biologicznym ojcem. Na razie dziewczynka o tym nie wie. A Łukaszowi wydawało się, że chętnie przejmie opiekę nad dziewczynką, jeśli by jej mama umarła. Ale jakimś cudem malarka Iza wykaraskała się z nowotworu, więc Paulinka zostanie razem z nią. Jednak Łukasz wymyśli sobie pretekst, by spędzać z kobietą i córką więcej czasu.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc.2165): Ksiądz Tadeusz ucieknie z Warszawy. Odnajdzie wiarę za granicą?

Izę leczył z guza znachor Abaj (Kajetan Wolniewicz). Łukasz chce do niego dotrzeć, by zdemaskować jego szarlatańskie metody i kuszenie nadzieją oszalałych z bólu ludzi cierpiących na raka.  Przede wszystkim Łukasza bulwersuje fakt, że Abaj wyłudzał od chorych pieniądze, i to niemałe, za swoje „cudowne” mieszanki ziół. Dotrzeć do Abaja pomóc mu może tylko Iza Małek. Dzięki niej uda się zdemaskować naciągacza.

Czytaj: Nowy serial po „M jak miłość”. Gra w nim Ojciec Mateusz

Ale Łukasz sprytnie nie wspomni żonie o tajemnych spotkaniach z Izą. Kasia jednak sama odkryje, nad jaka sprawa i z kim pracuje jej mąż. Będzie zszokowana tym odkryciem i zacznie podejrzewać, że Łukasz ja zdradza z piękną malarką.

Choć Łukasz faktycznie zdobędzie w 2180 odcinku Barw szczęścia niepodważalne dowody, że zioła sprzedawane przez Abaja mogą szkodzić, jego małżeństwo zawiśnie na włosku. Sadowski będzie musiał wybrać, z którą kobietą chce być.

 


×
×