Barwy szczęścia (odc. 2182): Józek wrobiony w gwałt! Kto chce go wsadzić za kraty?

W 2182 odcinku Barw szczęścia okaże się, że domniemany gwałt, którego miał się dopuścić Józek Sałatka (Patryk Pniewski) na modelce o imieniu Greta (w tej roli Katarzyna Sowińska) to skomplikowana intryga. I to osoby, która jakiś czas pojawiła się w życiu Sałatków.
Barwy Szczęścia odc. 2182 Katarzyna Sowińska (Greta), Patryk Pniewski ( Józek sałatka)

CO SIĘ WYDARZY W 2182 ODCINKU SERIALU „BARWY SZCZĘŚCIA”? EMISJA WE WTOREK 28.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Na pewno pamiętacie Dianę (Małgorzata Krukowska) z Barw szczęścia, która kilka miesięcy temu porwała Julitę (Katarzyna Sawczuk). Diana wylądowała za kratkami. Od tego czasu jednak knuła, by pogrążyć Sałatków.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2180): Iza zniszczy małżeństwo Kasi i Łukasza

I wymyśliła szatański plan, którego zrealizowanie powierzyła siostrze Grecie. Greta – słuchając jej wytycznych – pojedzie od razu do klubu, by nawiązać znajomość z Józkiem.

– Czy ty to… naprawdę ty?… Józek Sałatka?! Tak bardzo chciałam cię poznać… Na żywo wyglądasz dużo lepiej niż w telewizji! – zaświergocze do piłkarza śliczna Greta.

Kilka dni później nowa „przyjaciółka” namówi za to piłkarza, by odwiedził ją w domu… A życie sportowca legnie po tym spotkaniu w gruzach.
Jaką zemstę zaplanuje Diana? W 2184 odcinku serialu Barwy szczęścia Greta zwabi Józka do luksusowej rezydencji. Gdy piłkarz będzie się opierał jej umizgom, poda u kieliszek wina musującego. Po jej wypiciu Józkowi urwie się film.

Czytaj: Barwy szczęścia: Córka Sabiny utopi się? Wszystko przez alkohol

Kila godzin później obudzi się w łóżku z potwornym bólem głowy i w zakrwawionej koszuli. Półprzytomny chłopak usłyszy pukanie do drzwi. Gdy otworzy, okaże się, że czekają na niego policjanci. Funkcjonariusze stwierdzą, że Greta zeznała im, że Józek ją zgwałcił i że musi go pilnie przesłuchać prokurator.

Gdy Sałatka zniknie z willi, pojawi się w niej reporter magazynu Szok. Greta opowie mu, że piłkarz ją zgwałcił po podaniu środków odurzających.

Józek opuści areszt za kaucją, ale będzie musiał się gęsto tłumaczyć zarówno zranionej żonie Julicie (Katarzyna Sawczuk), jak i jego menedżerowi (Andrzej Niemyt). Czy to już koniec futbolowej kariery Sałatki? Jego reputacja wydaje się być zszargana dokumentnie…


×
×