Barwy szczęścia (odc.2187): Józek chciał zdradzić Julitę? Wysypie się podczas wywiadu!

Będzie się tłumaczyć, że jest zupełnie niewinny i nie zgwałcił dziewczyny, która z nim rozmawiała (Katarzyna Sowińska). Ale podczas wywiadu telewizyjnego, który miał oczyścić Józka Kapustkę (Patryk Pniewski) z serialu Barwy szczęścia z oskarżeń, padnie wiele niewygodnych dla piłkarza pytań. 
Barwy szczęścia (odc. 2187) Patryk Pniewski ( Józek Sałatka), Monika Dryl ( Alicja Umińska)

CO SIĘ WYDARZY W 2187 ODCINKU „BARW SZCZĘŚCIA”? EMISJA WE WTOREK 4.02.2020 NA ANTENIE TVP2 

Józek z Barw szczęścia po wpłaceniu kaucji wyjdzie w końcu z aresztu. Będzie wtedy cały czas wspierany przez Julitę (Katarzyna Sawczuk) oraz swego menadżera Darka (Andrzej Niemyt). Gdy jednak przystojny piłkarz przekroczy próg areszt, dziennikarze rzucą się na piłkarza jak stado hien. 

– Możemy liczyć na jakieś oświadczenie? 

– Do powiedzenia mam tylko jedno: jestem niewinny! Nikogo nie skrzywdziłem… Pozwólcie nam przejść! 

Żeby podkreślić, że jednak jest niewinny i nie zgwałcił dziewczyny, w 2187 odcinku Barw szczęścia Sałatka zgodzi się na rozmowę z Alicją Umińską (Monika Dryl). Dlaczego? Będzie liczył na to, że jako jedyna będzie obiektywna i pomoże mu odzyskać dobre imię. 

Zobacz: Jak mieszkają serialowe gwiazdy? Zobaczcie te wnętrza. Uchylamy rąbka tajemnicy

Rozmowa z dziennikarką

Podczas rozmowy przed kamerami w 2187 odcinku Barw szczęścia okaże się jednak, że pani redaktor jest sceptycznie nastawiona do Józka. Wcale nie wierzy, że nie zgwałcił ślicznej dziewczyny. Dlatego dziennikarka zada mu jednak kilka „niewygodnych” pytań… A sportowiec w odpowiedzi niemal wyrzuci Umińską z domu. 

– Dlaczego pan się nie wycofał po spotkaniu? Dlaczego pan tam został? Może jednak liczył pan na jakąś przygodę… 

– Słucham?! 

– To bardzo atrakcyjna kobieta… 

– Uroda tej pani nie ma tu nic do rzeczy! 

– Czyżby? Gdyby po treningu podszedł do pana wuefista z Wyszkowa… też by pan przyjął jego zaproszenie? 

– Koniec wywiadu! Proszę to wszystko skasować! 

Umińska trafiła niechcący w sedno sprawy. Przecież Józek nie zainteresowałby się tak bardzo przypadkową fanką, gdyby nie jego skomplikowana sytuacja w domu.  Wszak żona Józka cierpi na depresję poporodowa, a jej matka- na schizofrenię.

 Czytaj: Katarzyna Glinka w  ciąży. Odejdzie w Barw szczęścia?

W takiej sytuacji wielu mężczyzn zwyczajnie by zrejterowało. Jednak w przypadku Józka chodzi o zemstę. To wszystko sprawka Diany (Małgorzata Krukowska), która kilka miesięcy temu porwała Julitę. Wtedy przecież Diana wylądowała za kratkami. Od tego czasu jednak knuła, by pogrążyć Sałatków. Podstawiła Józkowi własną siostrę Gretę. A ta dosypała mu czegoś do drinka i udawała, że Józek ją zgwałcił! 

  


×
×