Barwy szczęścia (odc. 2133): Paulinka ofiarą szkolnego hejtu. Córka Izy Małek przeżyje piekło

Zaśpiewała tak pięknie, dla swojej chorej mamy. A jednak ludzie mogą znienawidzić małą Paulinkę (Lena Jastrzębska) z serialu Barwy szczęścia. Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach?
Barwy szczęścia (odc. 2133): Paulinka ofiarą szkolnego hejtu. Córka Izy Małek przeżyje piekło

Paulinka z serialu Barwy szczęścia świetnie poradziła obie w reality show dla dzieci, w którym występowała. Zaśpiewała jak anioł, dedykując piosenkę chorej mamie. Dziewczynka doskonale wie, że jej matka leży w szpitali i walczy o życie. Z kolei Iza (Agnieszka Warchulska) na razie jest przekonana, że nowotwór mózgu może sprawić, że umrze. Ale Paulinkę w 2133 odcinku serialu Barwy szczęścia (emisja we wtorek 12.11.2019 w TVP2) czeka wiele przyjemnych gestów i radości ze strony rodziny i przyjaciół. Nie wszystkim jednak sukces 6-latki się spodoba!

Sprawdź: Barwy szczęścia (odc. 2146): Malwina dla kochanka zostawi rodzinę. Zemsta Przemka będzie bolesna

Rozżalona będzie inna uczestniczka programu niejaka Bernadetta, która stwierdzi, że to ona powinna wygrać, bo lepiej śpiewała. A Paulinka wzięła jury na litość opowiadając, że śpiewa dla chorej mamy! Rodzicielka powie dziewczynce, że jeszcze nie wszystko stracone. Chwyci za telefon i gdzieś zadzwoni. Okaże się, że udziela sensacyjnego wywiadu internetowego.

Barwy szczęścia odcinek 2133, Paulinka (Lenka Jastrzębska)

Barwy szczęścia odcinek 2133, Paulinka (Lenka Jastrzębska)

Moja córka została skrzywdzona. Nie mam co do tego wątpliwości – powie zdenerwowana matka Bernadetty przez telefon.

Jak się okaże, telefon kobiety będzie miał ogromny zasięg. Gdy tylko dziewczynka po występach wróci do przedszkola, spotka ją ohydny hejt. Koleżanki i koledzy zaczną jej zarzucać to, co matka konkurentki, że wygrała konkurs, bo wzięła na litość jurorów, a nie dlatego, że jest utalentowana. Nic dziwnego, że zszokowana dziewczynka dostanie ataku histerii i Bożena (Marieta Żukowska) zostanie w trybie pilnym wezwana do przedszkola!

Barwy szczęścia odcinek 2133, Paulinka (Lenka Jastrzębska), Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

Barwy szczęścia odcinek 2133, Paulinka (Lenka Jastrzębska), Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

Zobacz: Darek i Władek z „Barw szczęścia” podpadli władzom TVP. To koniec związku homoseksualistów?

W Barwach szczęścia dziewczynka powie opiekunce, że koleżanki z przedszkola na zwały ja oszustka. I w związku z tym odmawia przygotowań do kolejnego etapu show, bo nie chce być narażona na wyzwiska i obelgi kolegów. Czy Bożenie uda się przekonać dziewczynkę, że wszyscy po prostu zazdroszczą jej talentu?

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2146) Bożena i Bruno adoptują noworodka? Amelia znajdzie im dziecko


×
×