Barwy szczęścia: Pianista Remigiusz to zwyrodnialec! Katował…

Wygląda na kulturalnego, sympatycznego młodego człowieka, ale to tylko pozory. Przystojny pianista Remigiusz (Piotr Sędkowski) z Barw szczęścia okaże się w rzeczywistości zwyrodnialcem jakich mało. 
Kogo wybierze Regina - Franka czy Remigiusza?

CO SIĘ WYDARZY W 2187 ODCINKU „BARW SZCZĘŚCIA”? EMISJA WE WTOREK 4.02.2020 NA ANTENIE TVP2 

 Wszystko to wyda się w 2187 odcinku Barw szczęścia. Co takiego się stanie? 

 W serialu Barwy szczęścia Regina Czapla (Kamila Kamińska) bez wątpienia zafascynowana jest swoim chłopakiem z dawnych lat. Remigiusz (który jest wybitnym pianistą, w dodatku nieszczęśliwym w małżeństwie, jakby tylko czekał, by ponownie podbić serce Reginy. Dziewczyna dzięki niemu przypomniała sobie o swoich dawnych aspiracjach.

Przecież zanim została twardą bizneswoman była świetnie zapowiadającą się pianistką. Nie zapominajmy jednak, że Regina ma chłopaka. A jej zbliżanie się z Remigiuszem powoduje tylko kryzys w związku z wiernym Frankiem (Mateusz Banasiuk). 

Czytaj: Barwy szczęścia (odc.2175): Łukasz chory na raka. Ma fatalne wyniki

W ramach zbliżania się Remigiusz i Regina przygotowywali się do wspólnego koncertu, co oczywiście rodziło napięcia w ich związkach. Jednak teraz, w 2187 odcinku Barw szczęścia Reginę odwiedzi żona Remigiusza, Ewelina (Olga Barej) 

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2173): Bożena pozna sekret kochanka

Rozmowa między obydwoma paniami przybierze zupełnie nieoczekiwany dla Reginy obrót. Rywalka wyzna jej bowiem, że Regina otworzyła jej oczy i podziękuje jej za to. Ale też za jeszcze jedną rzecz: za to, że pomogła jej podjąć decyzję o rozwodzie. Dlaczego Ewelina będzie taka szczęśliwa? Artystka wyzna Reginie, że Remek to drań jakich mało. Nie chodzi jednak, że był narcyzem i bufonem. W ich domy działo się znacznie gorzej, bo ten pozornie kulturalny pianista przez lata stosował wobec niej psychiczną przemoc. Nic dziwnego, że Regina będzie w szoku. 

– Nie uderzył mnie, co to, to nie! Miał inne metody, żeby mnie stłamsić i sterroryzować… Złośliwości przy byle okazji. Nieustanna krytyka za wszystko, poniżanie… krzyk wyzna osłupiałej Czapli.  

Ta wobec słów rywalki, w których wyczuła prawdę, będzie musiała zrewidować swój stosunek do Remigiusza… 

  


×
×