Barwy szczęścia po wakacjach 2019: Franek trafi do więzienia? Odpowie za spowodowanie wypadku podczas szkolnej wycieczki

Tuż po wakacjach w serialu Barwy szczęścia zobaczymy, jak policja poszukuje sprawcy tragicznego wypadku. Miał on miejsce w ostatnim przed letnią przerwą odcinku serialu. Głównym podejrzanym zostanie pogrążony w śpiączce Franek (Mateusz Banasiuk), kierowca busu, w który wjechała osobówka.
Barwy szczęścia - Franek

Franek z Barw szczęścia pojechał z dziećmi na wycieczkę zupełnie przypadkowo. Zgodził się prowadzić autobus, który wynajął ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) do dowiezienia dzieci na mecz Pucharu Polski. Chciał zarobić trochę grosza. Każdy pieniądz miał mu się przydać, bo otwierał wegańską restaurację. Niestety, złośliwy los sprawił, że doszło do karambolu. Poszkodowane zostały przewożone dzieci. Ale najbardziej ucierpiał właśnie Franek.

W 2085. odcinku Barw szczęścia zobaczymy, że chłopak leży nieprzytomny na OIOM-ie po bardzo poważnej operacji. Lekarze nie będą pewni czy kochanek Reginy (Kamila Kamińska) kiedykolwiek otworzy oczy. A na to czeka tylko policja, która musi przesłuchać jedynego kierowcę który przeżył. Bo niestety, okaże się, ze pirat, przez którego bus z dziećmi wpadł do rowu, stracił w wypadku życie.

Jak się jednak okaże, świadkowie wypadku w rozmowach z policją zeznają, że to nie Franek był winny. Ale czy to wystarczy policjantom prowadzącym śledztwo? Czy po przebudzeniu się Franek trafi za kraty? Ze zdjęć Mateusza Banasiuka z Instagrama można wywnioskować, że Franek jak najbardziej przeżyje, a jego związek z Reginą będzie kwitł.

Wszystko jasne…

Wątek pobytu Franka w szpitalu związany był z innymi zajętościami Mateusza Banasiuka. Nie tak dawno skończył zdjęcia do drugiej części pod powierzchnią, gdzie jego rola znacznie się powiększyła. Teraz jest już na planie nowego filmu Furioza, gdzie gra m. in z Weroniką Książkiewicz i kolegą z planu Barw szczęścia – Sebastianem Stankiewiczem.

Zobacz: Jacek Rozenek po udarze mózgu nagrał poruszające wideo ze szpitala! Słowa otuchy płyną z całej Polski [WIDEO]

Zobacz: Jacek Rozenek wraca do pracy? Producenci „Barw szczęścia” oficjalnie komentują

Zobacz: Serialowi psychopaci. Nie tylko Artur Skalski z „M jak miłość” sieje postrach wśród widzów! Kto jeszcze? Oto nasz ranking


×
×