„Barwy szczęścia” po wakacjach: Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Jest nieczułą matką, czy takie rozwiązanie podpowiada jej intuicja? Po wakacjach 2019 okaże się, że Kasia z Barw szczęścia (Katarzyna Glinka) zabroni swemu synkowi Ksaweremu (Bartosz Gruchot) wszelkich kontaktów z jego biologiczną starszą siostrą Paulinką (Lena Jastrzębska).
Barwy szczęścia - Kasia i Łukasz

Kasia z Barw szczęścia zabroni synkowi kontaktu z siostrą? To może być bardzo trudne, bo maluchy, które mają przypadkowo tego samego tatę czyli Łukasza (Michał Rolnicki), poznają się i polubią. I to nie przez przypadek, bo swoje pokręcone powody dla tego, by tak było ma mama dziewczynki, malarka Iza Małek (Agnieszka Warchulska).

Kobieta zacznie robić wszystko, by Łukasz to właśnie z nią, a nie z Kaśką tworzył szczęśliwą rodzinę. Wykorzysta do tego niewinne dziecko. Paulinka urodziła się dzięki zabiegowi in vitro. Łukasz jest jej tatą, bo anonimowo użyczył swego materiału genetycznego. Mężczyzna był w szoku, gdy dowiedział się o istnieniu córeczki. Jak to możliwe że maluchy są rodzeństwem? Kasia z resztą też korzystała z in vitro i nasienia nieznanego jej wówczas Łukasza. I tak na świat przyszedł mały Ksawery.

Przebiegły plan

Iza już dowiedziała się, kim jest mężczyzna będący biologicznym ojcem jej córki i teraz intryguje, by Sadowski związał się właśnie z nią. Podstęp przejrzy jednak Kasia i obsztorcuje Łukasza, że dopuścił do takiej sytuacji, niekomfortowej szczególnie dla niej. Bo biologiczne rodzeństwo poznają się na zajęciach muzycznych prowadzonych przez Wolana (Krzysztof Antkowiak). W Barwach szczęścia po wakacjach zobaczymy, jak ruga Łukasza:

– Specjalnie zaprowadziłeś go na te zajęcia?
– Przecież planowaliśmy sprawdzić mu słuch u Wolana, prawda?
– Kochanie, planowaliśmy zanim pojawiła się Iza Małek i wasza córka! – odburknie mężowi Kaśka.

Można domyślić się, że Malek zrobi wszystko, by odciągnąć Sadowskiego od jego rodziny. W końcu bardzo podoba się jej on jako mężczyzna. Kto wie, może po wakacjach w Barwach szczęścia zobaczymy , że ten dziwaczny romans rozkwita na naszych oczach. A Kasia, która przecież tak długo była nieszczęśliwa, znów została sama.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Franek trafi do więzienia? Odpowie za spowodowanie wypadku podczas szkolnej wycieczki

Zobacz: Jacek Rozenek wraca do pracy? Producenci “Barw szczęścia” oficjalnie komentują

Zobacz: Serialowi psychopaci. Nie tylko Artur Skalski z “M jak miłość” sieje postrach wśród widzów! Kto jeszcze? Oto nasz ranking


×
×