×

Barwy szczęścia po wakacjach 2019: Wojna o Adama. Jabłoński przyzna się psychicznie chorej żonie do romansu z Malwiną!

Inwektywy, furia i przepychanka między dwiema kobietami, którym zależy na Adamie (Marcin Kwaśny) – jego żonie Wandzie (Agnieszka Przepiórska) i jego kochance Malwinie (Joanna Gleń). Gorszące sceny bitwy obu bohaterek Barw szczęścia zobaczymy w jednym z pierwszych odcinków po wakacjach.

W Barwach szczęścia po wakacjach 2019 Jabłońska zda sobie wreszcie sprawę, ze zachowuje się jak niespełna rozumu po śmierci ukochanej córki. Zwierzy się z tego mężowi, bo dotrze do niej, że takimi nieodpowiedzialnymi zachowaniami jak porwanie i więzienie Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), która miała udawać zmarłą Mię, tylko oddalała się od Adama. Kiedy jednak powie mężowi, że dziękuje mu , że z nią wytrzymuje, Adam poczuje się głupio. Wszystko to dlatego, że od zwierzania się Malwinie ze swych problemów małżeńskich przeszli do romansu. Adam, którym targają wyrzuty sumienia, przyzna się Wandzie do skoku w bok.

Nie poprawi tym stanu psychiki małżonki. Wanda niezwłocznie postanowi porozmawiać z rywalką, która tak skutecznie pocieszała jej męża, że w końcu wylądowali razem w łóżku. W tym celu uda się do Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i w obecności Jerzego (Bronisław Wrocławski) zaatakuje rywalkę. Zacznie od inwektyw. Nazwie Malwinę „podstępną dziwką, która zbałamuciła jej męża. W końcu rzuci się z pięściami na Malwinę zarzucając jej, że zniszczyła jej małżeństwo. Na szczęście, z nim zrobi coś kompletnie głupiego w porę się opanuje.

Malwina będzie miała przez to wszystko kłopoty. Nie dość, że będzie musiała wszystko tłumaczyć ojcu, to jeszcze okaże się, że jej rozmowę podsłuchuje syn. Kacper będzie przeciwny związkowi matki z Adamem. Powie jej też, że w takim razie woli mieszkać u dziadków, bo kochanka matki nie znosi. Co w tej sytuacji zrobi Malwina? Czy zdecyduje się na rozwód i związek z Adamem mimo obiekcji syna? O tym przekonamy się już w sierpniu w serialu Barwy szczęścia.

Zobacz: Śmierć w “Barwach szczęścia”! Franek nie wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?

Może Cię zainteresować