×

Barwy szczęścia: Prostytutka Dominika zostanie kelnerką. Zapomni o haniebnej przeszłości?

Do pracy w Feel Good  z serialu Barwy szczęścia zgłosi się była prostytutka Dominika (Karolina Chapko). Oczywiście nikomu nie powie, że uprawiała najstarszy zawód świata.  Skłamie, że była  zwykłą sprzątaczką. Czy zagrzeje tam miejsce?

CO SIĘ WYDARZY W 2172 ODCINKU SERIALU „BARWY SZCZĘŚCIA”? EMISJA WE WTOREK 14.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Do pójścia do kawiarni w poszukiwaniu pracy namówi Dominikę  Damian (Michał Lesień-Głowacki). W 2172. odcinku Barw szczęścia Dominika spotka się z Renatą (Anna Mrozowska) i oświadczy jej… że nie ma żadnego doświadczenia w pracy w lokalu gastronomicznym. Oczywiście nie zająknie się o tym, że de facto ostatnimi czasy była prostytutką. Powie, że pracowała jako sprzątaczka. A to jest półprawda: Dominika „sprzątała” w kusych koronkach, a jej wdzięki podziwiali w tym czasie zatrudniający ją panowie.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc.2182): Józek wrobiony w gwałt. Kto chce go wsadzić za kraty?

Mimo tego, pewna siebie oświadczy Renacie z Barw szczęścia, że da sobie radę z obsługą klientów. Ale właścicielka nie będzie przekonana do nowej pracownicy dlatego powie jej, że ją podszkoli podczas dnia próbnego. I uprzedzi, że ich stali klienci – ekipa budowlańców z pobliskiej budowy przychodząca codziennie do Feel  Good na obiad może zachowywać się zbyt śmiało wobec urodziwej kelnerki. Dominiki to jednak nie wzruszy: jako prostytutka nie raz musiała sobie radzić z samczymi zapędami i zaczepkami.

 Czytaj: Barwy szczęścia ( odc. 2175): Władek straci chłopaka. Uwiedzie go przystojny milioner

Niedługo potem Dominika w 2172 odcinku Barw szczęścia udowodni właścicielce restauracyjki, że nie rzuca słów na wiatr i potrafi opanować zgraję śliniących się na jej widok facetów. Dlatego Renata będzie pod wrażeniem.

Wtedy Dominika odważy się powiedzieć szefowej prawdę o swoim nieudanym ślubie z Kowalskim (Marek Krupski) i upokarzającej pracy prostytutki sprzątającej nago dla uciechy napalonych facetów. Renacie bardzo spodoba się ta szczerość.

– Dzięki, że mi to wszystko powiedziałaś. Kiedyś opowiem ci o mojej przeszłości. A na razie… witaj na statku wyrzutków. Czuję, że będziemy się dogadywać – usłyszy Dominika.

Czy Dominika zostanie w Feel Good na dłużej?

Może Cię zainteresować