Rafał Maślak dostał dużą rolę w najpopularniejszym serialu TVP! Razem z nim do obsady dołączy ktoś jeszcze!

A to niespodzianka! Tę śliczną parę – Mistera Polski Rafała Maślaka oraz piękną Joannę Opozdę zobaczymy w powakacyjnych odcinkach Barw szczęścia. Kogo zagrają?
Rafał Maślak z rolą w serialu

Producenci Barw szczęścia (a jednocześnie M jak miłość, Na sygnale i W rytmie serca) od niedawna gustują w zatrudnianiu w serialu utalentowanych amatorów. Dzięki M jak miłość kariery Tomasza Oświecińskiego czy Sławka Uniatowskiego nabrały rozpędu. Natomiast sam Rafał Maślak, który w 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski, już pojawił się w epizodzie w serialu Na sygnale. Teraz jednak dostał nieco większą rolę i to w duecie z serialową ślicznotką Joanną Opozdą.

Joanna jakiś czas temu była zmuszona do odejścia z serialu Pierwsza miłość. Dlaczego? Wszystko przez Mateusza Banasiuka, który z powodu zobowiązań rodzinnych musiał odejść z obsady serialu, kręconego w dalekim Wrocławiu. Jako jego serialowa żona nie miała sama racji bytu w tym serialu. Wtedy śliczna Joanna została bez stałej pracy. Może jednak, by się nieco zrehabilitować, Mateusz mógł szepnąć życzliwe słówko producentom Barw szczęścia i także dzięki temu wsparciu Joanna mogła dostać rolę w serialu? W tym samym zresztą, w którym już zdążyła w ciągu ponad 10 lat jego istnienia zagrać dwie epizodyczne rólki. W 2014 zagrała Wiolę, a w 2015 – Ewę, pacjentkę Świderskiego. Niedawno jednak aktorka przypomniała o sobie rolą prostytutki w W rytmie serca i tak też zapewne zapadła w pamięć producentom.

Na zdjęciach z planu Barw szczęścia Rafał Maślak i Joanna Opozda pozują w odważnych rockowych stylizacjach. W jakim wątku zatem się pojawią? Czy w wątku Franka, który zapadł w śpiączkę po wypadku busa wiozącego dzieci na imprezę sportową? To możliwe, bo przecież Franka gra Banasiuk, a on ma wyjątkową słabość do Joanny i lubi ją prywatnie.

Ale istnieje też druga możliwość. Ta para może pojawić się w wątku Huberta (Marek Molak) czuwającego m. in nad kariera Gawrona (Sebastian Stankiewicz). Może ten malowniczy i urodziwy duet to nowi piosenkarze, których chce wylansować? A może Opozda zagra nową partnerkę Huberta… Przecież jego małżeństwo z Klarą (Olga Jankowska) wisi na włosku. O wszystkim przekonamy się jednak dopiero we wrześniu na antenie TVP2. Trzeba uzbroić się w cierpliwość!

Zobacz: Rafał Maślak o rewolucji po narodzinach syna: „Było ciężko”

Zobacz: Seksowna Joanna Opozda pręży się jak tygrysica na plaży w Zanzibarze! Internet nie docenił jednak jej nagiego biustu! Nieźle oberwała od fanów!

Zobacz: Aktorzy „Barw szczęścia” odwiedzili Jacka Rozenka w ośrodku rehabilitacyjnym. Ich uroczy prezent to dowód wielkiego wsparcia


×
×