Regina z „Barw szczęścia” zostawi Franka dla Remigiusza? Nieoczekiwany zwrot wydarzeń w życiu bohaterów

Przed chwilą deklarowała mu miłość do grobowej deski, a teraz wygląda na to, że Regina (Kamila Kamińska) z Barw szczęścia może zdradzić Franka (Mateusz Banasiuk) ze swoim dawnym chłopakiem, uznanym pianista Remigiuszem Białkowskim (Piotr Sędkowski)! Jak do tego dojdzie?
Regina z "Barw szczęścia" zostawi Franka dla Remigiusza?

W Barwach szczęścia niespodziewanie dla niego samego okaże się, że Franek musi polecieć do Francji, do Lyonu. Tam mieszka jego synek, który niestety zachorował. Choć dla Franka to wielki wysiłek, zwłaszcza po wypadku, po którym był dość obolały, to jednak wypełni ojcowski obowiązek i odwiedzi malca we Francji. Zanim jednak wyjedzie nad Sekwanę, bardzo czule i namiętnie pożegna się z Reginą. A ta, gdy tylko Franek wyjedzie, zainteresuje się innym mężczyzną!

Zobacz: Barwy szczęścia. Łukasz wychowa Paulinkę po śmierci Izy Ucierpi na tym jego związek z Kasią

Spotka swego kolegę z dawnych lat Remigiusza. Mężczyzna nie będzie się mógł oprzeć, by nie skomplementować swej uroczej koleżanki. Oczywiście natychmiast zaprosi Reginę na kawę. Te sceny zobaczymy w 2109 odcinku Barw szczęścia (emisja 8 października 2019 w TVP2). Czapla i Białkowski utną sobie długą i bardzo treściwą rozmowę. Pianista opowie byłej dziewczynie,, że przez lata mieszkał w Berlinie, a jego żoną została ich wspólna koleżanką ze studiów. Z kolei Regina opowie Remigiuszowi o tym, że owdowiała, ale teraz jest z Frankiem, który wciąż szuka swojej drogi w życiu. Wyzna tez, że to właśnie z Frankiem chce założyć rodzinę.

Zobacz: Ciężarna gwiazda “Barw szczęścia” pożegnała się z ekipą. Co stanie się z jej bohaterką?

Kilka dni później seksowny pianista pojawi się w fitness klubie Czapli. Teoretycznie po to, by nabrać kondycji i zrzucić kilka kilogramów. Wyjawi Reginie, że żona zagroziła mu rozwodem, jeśli nie zgubi kilku nadprogramowych kilogramów.

Spostrzegawcza Celina (Orina Krajewska) natychmiast zauważy, że między nowym klientem i jej szefową naprawdę iskrzy. Jakiż zdziwiony będzie też Franek, gdy po powrocie z Francji dowie się, że jego ukochana wybrała się na romantyczny koncert byłego chłopaka. Ciekawe, którego z panów ostatecznie wybierze Czapla?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity w „Barwach szczęścia”. Córka Sałatków urodzi się chora?


×
×