Barwy szczęścia (odc. 2154): Waleria zemści się na Stefanie i zaszaleje w sanatorium!

Czy wyjazd do sanatorium stanie się dla Walerii (Ewa Ziętek) z Barw szczęścia zemstą na mężu (Krzysztof Kiersznowski) za flirtowanie z inną kobietą?
Barwy szczęścia (odc. 2154): Waleria zemści się na Stefanie! Znajdzie sobie kochanka w sanatorium?

Sanatorium to miejsce, gdzie leczy się schorzenia i stawiana nogi cierpiących? Nie tylko. Wiedzą coś o tym seniorzy z serialu Barwy szczęścia. Doskonale zdają sobie sprawę, że daleko od domu i partnerów czeka ich bogate życie towarzyskie.

Zobacz: Rafał Maślak i seks w jacuzzi! Widzowie „Barw szczęścia” powinni przygotować się na sceny pełne namiętności

Tego już kilka miesięcy temu zasmakował Stefan Górka, który pobyt u wód wykorzystał też na zacieśnienie znajomości z niejaką Wiesią (Maria Winiarska). Ta niezmordowana flirciara po prostu zagięła parol na Górkę! I wcale nie jest zrażona obrączką ślubną na palcu Stefana. Waleria już nie raz stawała w obronie męża i swojego małżeństwa. Kobieta jest jednak niestrudzona. Niebawem Waleria będzie mogła się zrewanżować małżonkowi pięknym za nadobnie.

Barwy szczęścia, Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

Barwy szczęścia, Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

W 2154 odcinku Barw szczęścia (emisja w czwartek 12.12.2019 w TVP2) Walerię odwiedzi Sadowska (Ewa Serwa) i powie, że ma pewną propozycję. Górka zacznie żartować, że jeśli chce wziąć na przechowane Stefana, to ona nie ma nic przeciw temu… Ale Regina nie będzie skora do żartów. Wyzna Walerii, że jest śmiertelnie zmęczona codzienną szamotaniną między dwoma mężczyznami z którymi mieszka – byłym mężem i obecnym partnerem. Przyzna się przyjaciółce, że ma tak dość ten napiętej sytuacji, że chciałaby wjechać daleko od tych kłopotów. Marzy bowiem o tym, by wyrwać się z domu, w którym atmosfera jest nie do wytrzymania. W końcu rzuci Walerii, żeby wyjechała z nią na turnus do sanatorium.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2146) Bożena i Bruno adoptują noworodka? Amelia znajdzie im dziecko

Co na to Waleria? Czy zgodzi się opuścić na jakiś czas swego Stefana, by towarzyszyć przyjaciółce? A może będzie się bała, że w czasie jej nieobecności Górka jednak ulegnie Wiesi i ich małżeństwo się rozpadnie?

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2133) Paulinka ofiarą szkolnego hejtu. Córka Izy Małek przeżyje piekło

Barwy szczęścia, Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

Barwy szczęścia, Stefan (Krzysztof Kiersznowski)


×
×