Barbara Kurdej-Szatan robi sobie przerwę od „M jak miłość”! I to na własną prośbę!

Barbara Kurdej-Szatan, czyli urocza i grzeczna Joasia z M jak miłość planuje odejść z serialu? Aktorka miała nietypową prośbę do producentów. Chodzi o dziecko!
Barbara Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"? Sama poprosiła o to producentów serialu!

Barbara Kurdej-Szatan gra w M jak miłość a widzowie dosłownie pokochali jej wątek. Asia Chodakowska wiele już przeszła. Płomienny romans z policjantem, romantyczny ślub i nagła śmierć męża. Po pogrzebie Tomka (Andrzej Młynarczyk) wdowa zamieszkała na ulicy Wietrznej. Tam poznała Michała (Paweł Deląg), a potem Leszka (Sławomir Uniatowski), który jest jej nowym sąsiadem i kochankiem.

Ale co dalej? Okazuje się, że aktorka miała do producentów ważną prośbę. Chodzi o to, żeby mieć czas dla córeczki. Basia Kurdej-Szatan razem z mężem zatańczą w nowej edycji Tańca z Gwiazdami i chcą mieć dla Hani czas chociaż rankami. Tym bardziej, że to dla dziewczynki przełomowy rok!

Wiem, że to będzie dla niej bardzo ważny moment, wszystko więc zaplanowałam z wyprzedzeniem.To kwestia dobrej organizacji. Pierwsze dni, kiedy Hania pójdzie do szkoły, mam zarezerwowane tylko dla niej. Produkcję serialu poprosiłam, żeby mi nie rozpisywali zdjęć od szóstej rano. Bardzo mi zależy na tym, by móc w pierwszych dniach odprowadzać córkę do szkoły – powiedziała w rozmowie z Party.

Joasia nie zniknie więc z M jak miłość, ale będzie pracować w innych godzinach niż do tej pory. Widzowie nie odczują więc zmiany. Wątek Chodakowskiej będzie jednym z ważniejszych w nadchodzących odcinkach.

Zobacz: Intryga w „M jak miłość”. Wojtuś i Michał zniszczą nowy związek Joasi Chodakowskiej?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan już poleruje buciki do „Tańca z gwiazdami”! Przy okazji odniosła się do zwolnienia z TVP

Zobacz: Niebywale seksowne zdjęcie mokrej Barbary Kurdej-Szatan trafiło do sieci! Wyszła na nim jak największa Playmate wszech czasów! “Sztos”


×
×