Basia zamieszka z Pawłem? W „M jak miłość” Ala na zawsze zniknie z życia nastoletniej córki

Co będzie z Basią (Gabriela Raczyńska) w nowych odcinkach serialu M jak miłość? Nastoletnia aktorka udostępniła zdjęcie z planu, które bardzo dużo zdradza. Matka się jej wyrzeknie? 
Basia zamieszka z Pawłem? W "M jak miłość" Ala na zawsze zniknie z życia nastoletniej córki

Pamiętacie bolesne rozstanie Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek) w M jak miłość? Zduński nie mógł się pozbierać po tym, jak ukochana żona zdradziła go na służbowym wyjeździe i zaszła w ciążę. Cios był podwójny, bo gdy do tego doszło Paweł marzył o potomku. Gdy Ala powiedziała mu o ciąży – ucieszył się. Chwilę później jego świat legł w gruzach, bo okazało się, że to nie jego dziecko.

W to wszystko zamieszana była również Basia. Córka Ali traktowała ojczyma jak biologicznego ojca, a informacja o rozstaniu rodziców była dla niej ciężka. Długo walczyła z matką, by nie wyprowadzać się do Londynu. W końcu uciekła z Anglii by być jak najbliżej Pawła i dziadka (Zbigniew Waleryś). Poza tym w Warszawie mogła kontynuować naukę w szkole muzycznej, a to też było dla niej bardzo ważne.

W finałowych odcinkach minionego sezonu M jak miłość dziewczyna przeżyła kolejne załamanie. Zrozumiała bowiem, że matka nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Woli zająć się młodszym synkiem i ratowaniem związku, który ponoć wisi już na włosku. Nastolatka przestraszyła się także, bo uznała, że Paweł też może jej nie chcieć. Wszystko przez to, że Julka (Joanna Kuberska) zawróciła mu w głowie! Na szczęście Zduński szybko wybił jej to z głowy i zapewnił, że zawsze będzie kochał ją jak córkę. Kuberska także to zaakceptowała i postanowiła pokazać Basi, że nie zamierza z nią walczyć o uwagę Zduńskiego.

Co wydarzy się w nowych odcinkach M jak miłość? Gabriela Raczyńska umieściła właśnie zdjęcie z planu, na którym pozuje z Pawłem. Wiele wskazuje więc na to, że dziewczynka zamieszka z ojczymem i jego nową wybranką. Jeśli tak się stanie, Ala nie będzie miała już wiele do powiedzenia w kwestii wychowania córki. Basia odetnie się od matki, która wybrała „nową rodzinę”.

View this post on Instagram

Poranne pozdrowienia z pracy ☺ #MjakMiłość #naplanie

A post shared by Gabriela Raczyńska (@gabriela_raczynska_official) on

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach „M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?

Zobacz: Myślicie, że aktorki mają łatwe życie? Joanna Kuberska wyprowadzi Was z błędu. Jaki jest jej trik, żeby ukryć zmęczenie? Wiemy!

Zobacz: Nowy bohater „M jak miłość” to ojciec znanego aktora. To właśnie od syna uczy się pracy przed kamerą!


×
×