Bezduszny Paweł znów złamie Julce serce. Co za drań! To koniec ich związku w „M jak miłość”?

Julka (Joanna Kuberska) za wszelką cenę chce usidlić Pawła (Rafał Mroczek). Ale porywa się z motyką na słońce. Zduński znów storpeduje jej dobre chęci. To wszytko zobaczymy w powakacyjnych odcinkach M jak miłość...
Bezduszny Paweł znów złamie Julce serce. Co za drań! To koniec ich związku w "M jak miłość"?

W M jak miłość po wakacjach Julka (Joanna Kuberska) oznajmi Pawłowi że ma dla niego niesamowitą niespodziankę. Gdy wyjmie z teczki jakiś wydruk, Paweł zdębieje.

Właściwie to prezent dla nas obojga – wyszczebiocze Kryszakówna.

Co pokaże Pawłowi? Plan trzypokojowego mieszkania jej marzeń, Będzie tak zachwycona swoim pomysłem kupna nowego loku, że nie zauważy konsternacji na twarzy zażenowanego Pawła. Szybko zacznie wyliczać same plusy nabycia własnego M.

Po co płacić tyle kasy za wynajem? Lepiej spłacać raty i za jakiś czas mieć już coś swojego.

 Jula, to nie jest rozmowa na teraz... – utnie temat Paweł.

Takie bezduszne zachowanie Pawła nie jest niczym innym jak dręczeniem i zwodzeniem zakochanej w niej Julki. Zduński daje jej wyraźny znak, że to nie ona jest kobietą, z którą chciałby sobie ułożyć życie i którą bierze na poważnie. W jego życiu takich bardzo poważnych związków było… kilka. Ten najpoważniejszy – z Madzią (Anna Mucha) nie wypalił. Paweł był tez mocno zakochany w Teresie (Joanna Sydor), ale na przeszkodzie stanęła im różnica wieku. Z kolei jego żona Ala (Olga Frycz) wybrała karierę a nie rodzinę i małżeństwo się rozpadło. Wygląda na to, że scenarzyści chcą, by Paweł z  M jak miłość na zawsze w sprawach uczuciowych pozostał lekkoduchem, w przeciwieństwie do bardziej statecznego Piotra (Marcin mroczek), który od lat trwa przy Kindze mi dorobił się już czwórki dzieci.

A może jednak Paweł z czasem i za pomocą kobiecych sztuczek da się za jakiś czas namówić na zakup mieszkania z Julką? Nam jednak serce podpowiada, że może jednak zawalczy o Madzię bo zbliża się termin jej ślubu…

Zobacz: Wyzywająca Maria Pawłowska na planie “Przyjaciółek”. W seksownym stroju będzie paradować przed Wiktorem!

Zobacz: Wydało się skąd pochodzą odjechane ciuchy z serialu “Przyjaciółki”! Kosztują grosze!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?


×
×