Blondynka 8 sezon: Marta Żmuda Trzebiatowska na prezentacji serialu TVP1. Pasuje do roli Sylwii Kubus?

O tym, że Marta Żmuda Trzebiatowska zagra w nowych odcinkach Blondynki wiadomo było od dawna. Jak sobie poradzi? Już niedługo przekonamy się o tym na ekranie!
Blondynka 8 sezon: Marta Żmuda Trzebiatowska na prezentacji serialu TVP1. Pasuje do roli Sylwii Kubus?

Widzowie Telewizji Polskiej pokochali serial Blondynka i wcale im nie przeszkadza fakt, że główna bohaterka co chwila zmienia twarz. W kolejnym, ósmym już sezonie serialu w rolę Sylwii Kubus wcieli się Marta Żmuda Trzebiatowska. Przypominamy jednak, że przed nią na ekranie w tej roli występowała już Julia Pietrucha, Joanna Moro i Natalia Rybicka. Każda z nich wzorowo wcielała się w panią weterynarz, ale zawsze coś stawało aktorkom na drodze w kontynuacji roli.

Zobacz: Marta Żmuda Trzebiatowska o pracy z mężem na planie „Na dobre i na złe”: „Nie zawsze się ze sobą zgadzamy”. Co wtedy?

Jak Marta Żmuda Trzebiatowska poradzi sobie w nowym wcieleniu? Aktorka z pewnością da z siebie wszystko. A w blond włosach wygląda wręcz uroczo – ta fryzura odejmuje jej lat!

Nie jest łatwo być tą czwartą „Blondynką”, ale jest to też kuszące wyzwanie aktorskie. Przyjmując tę propozycję podpytywałam twórców jak to możliwe, że przy zmianie po raz kolejny tytułowej bohaterki, widzowie wciąż chcą oglądać ten serial. Rozwiano moje wątpliwości mówiąc, że w bardzo naturalny sposób ta rola przechodzi na kolejne aktorki. I coś w tym jest (…)

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 756): Wybuch namiętności w Leśnej Górze. Hania i Michał nareszcie razem!

Zdaję sobie też sprawę, że część widzów pewnie tęskni za Julią, inni za Joanną lub Natalią. To naturalne i nie będę zdziwiona jeśli zdarzą się głosy, które mnie nie zaakceptują, ale liczę też na gorący doping. Dla mnie to bardzo sentymentalne spotkanie, bo dziesięć lat temu to właśnie mi zaproponowano zagranie roli Sylwii i chyba to mnie najbardziej podkusiło. Ona do mnie wróciła w dobrym, myślę, czasie – mówiła jakiś czas temu Marta.

Co ciekawe, na planie produkcji obecny jest też jej mąż. Kamil Kula wcieli się w rolę weterynarza. Ciekawe, czy w serialu również zdoła uwieść ślicznotkę? Para, która jest razem w życiu prywatnym ma też okazję grać razem w Na dobre i na złe. A to heca!

Dziś gwiazda pojawiła się na konferencji prezentującej nowe odcinki serialu Blondynka. Towarzyszył jej Mirosław Gronowski – reżyser całego zamieszania. Co wydarzy się w nowych odcinkach? O wszystkim przekonamy się już zimą na antenie TVP1. Będziecie oglądać?

Zobacz: Najbardziej makabryczne sceny śmierci w polskich serialach. Pamiętacie?


×
×