Blondynka: Żmuda Trzebiatowska zdradzi męża z własnym mężem

 Sytuacja Sylwii (Marta Żmuda Trzebiatowska) w Majakach i w jest tak skomplikowane, że chyba dojdzie do jakiegoś nieszczęścia. Pani weterynarz dopuści się zdrady? W kim zakocha się Sylwia Kubus z serialu Blondynka?  

Marta Żmuda Trzebiatowska , Kamil Kula

CO SIĘ WYDARZY W 96 ODCINKU SERIALU „BLONDYNKA”? EMISJA W piątek 24.01.2020 NA ANTENIE TVP1 

 W 95. odcinku serialu Blondynka widzieliśmy, że nad związkiem Sylwii i Dawida (Grzegorz Małecki) zawisły czarne chmury.  Co się dzieje? Pani weterynarz wydaje się, że ukochany mąż ją zdradza. Sylwia usłyszała, jak Marta (Aneta Todorczuk) wyznaje miłość Dawidowi. Oliwy do ognia dolewa też wywiad z Sylwią, który ukazał się w czasopiśmie Lustra. Przeczytała go cała wieś, bo już na okładce widać pytanie: czy Sylwia wyjedzie z Majaków do stolicy? Niestety w małżeństwie Sylwii od dawna nie dzieje się dobrze.  

 Czytaj: Marta Żmuda Trzebiatowska w drugiej ciąży. Hania Sikorka zniknie z „Na dobre i na złe”?

 W 96. odcinku serialu Blondynka zobaczymy, że Pani weterynarz nie jest w stanie porozumieć się z Dawidem. Drobne nieporozumienia urastają do rangi kryzysu. W dodatku obok Dawida coraz częściej kręci się Marta. A obok Sylwii coraz częściej pojawia się Jurek (Kamil Kula), z którym lekarce udało się uratować krowę Europę.  

Zobacz: Na dobre i na złe (doc. 763) Sąsiedzi doniosą na Szczepana, że ożeniła się dla pieniędzy

Jednak po tym, jak doktor Kubus usłyszy wyzwanie Marty, będzie czuła się załamana i Ulegnie Jurkowi. Ich pocałunek będzie trwał bardzo długo.  Oboje będą mieli z tego powodu wyrzuty sumienia i penie najedzą się jeszcze wstydu. Dlaczego? Bo pocałunek sfilmował Auguścik (Krzysztof Pluskota). Czy teraz ujawni to nagranie Dawidowi? 

 Granie tych scen pocałunku było jednak na pewno niezwykle przyjemne dla Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Bo przecież grający Jurka Kamil Kula to jej własny mąż. Para spodziewa się obecnie drugiego dziecka. Aktorzy grają także w Na dobre i na złe, ale w tamtym serialu nie mają raczej wspólnych scen i okazji do całowania się.  


×
×